Oyun güncellemeleri

Burak Baykara

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Ben L1520 almayı düşünüyorum. Uzun zamandır da araştırma yapıyordum. Ben oyun oynamayı seven birisiyim. Wp store girdiğimde oyunlara bakmak istedim. Biliyordum az olduğunu. Gözüme Dungeon Hunter 4 çarptı güncellenme tarihine ve versiyonuna baktım 1.0.0.2 herhalde diğer store larda da ayındır dedim ancak bi baktım 4 aylık güncelleme almamış appstore 1.6.1 güncellemesi alırken wp store da 1.0.x. Bu tip güncellemeler ne zaman gelir? Bu konu biraz acilde hızlı cevap verirseniz sevinirim herkese teşekkürler.
Wp store: Dungeon Hunter 4 | Windows Phone Uygulamaları+Oyunlar Mağazası (Türkiye)
appstore: Dungeon Hunter 4 on the App Store on iTunes
googleplay: Dungeon Hunter 4 - Google Play'de Android Uygulamaları

EDIT: Arkadaşlar biraz daha karşılaştırma yaptım abarttığımı fark ettim :rolleyes:. Ama yine de böyle 1.0 sürümünde kalmış oyunlar var. Yine de sorumun cevabımı alabilirsem iyi olur :D

Son düzenleyen: Moderatör:

murat can

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Wp kullanımı ne kadar artarsa o kadar Wp ile ilgilenecekler Wp 8.1 ile çoğu firma ile anlaşıldı ileriki zamanlarda kullanımı artması muhtemel işte o zaman guncellemeler yayınlanacaktır.İyi forumlar.

wpbilimi

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Benim tahminime göre daha Gameloft'un daha eksikleri var. Eksiklerini tamamlayınca bütün uygulamaları güncellemeye başlar :)

KS
B

Burak Baykara

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Sadece oyun konusunda tereddütteydim. Tamam o zaman L1520 alacağım:D:D:D. Ablam sağ olsun:kalp:

KS
B

Burak Baykara

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Lys vardı o yüzden babam erteledi. cumartesi ve pazarda lys var :mad::mad:.

Yukarı