Oyun hayatına RDR 2 ile başlanır mı?

Rdr 2 oynarsan diğer oyunlardan zevk almazsın sözü çok saçma bir sözdür. Her oyun kendi branşında iyidir. Rdr2 yi bitirmiş biri olarak beni daha cok detroit be come human etkiledi. Defalarca bitirdim. Daha cok hikayeli oyunlar var secenek cok yani.

RDR 2 en iyi oyunlar arasına girer ancak sonrasında hiçbir oyundan zevk alamayacağın kadar etki yaratmaz, bazı insanlar çok abartıyor. Başlarda oyun biraz ağır ilerliyor ancak oyunda ilerledikçe hikaye insanı iyice içine çekiyor. Sırf meraktan bile oynatır hikayesini. Bence çok güzel oyun, aşırı derecede eğlendiriyor. Oyun hayatına başlamak için de uygundur diye düşünüyorum.

Ya o konu kişiden kişiye değişir. RDR2 oynayana kadar sürekli eski oynadığım oyunları tekrar oynayabiliyordum. Şu an ne eskiden oynadıklarımı tekrar oynayabiliyorum, ne de grafiği eski nesil oyunları. Tatmin olma seviyesi artıyor gerçekten kalitesi ileri olan oyunları oynadıkça. Ama tabii kişiden kişiye değişir.

Güzel oyun ama RDR2 ile başlanabileceğini düşünmüyorum. Animasyonlar çok yavaş, sırf bu yüzden oynadıktan birkaç saat sonra bıraktım oyunu. Oyunlara yeni başlayan birisi oyun çok yavaş ilerlediği için sıkılabilir bir de.

Oyun bitince yeniden yorumunuzu günceller misiniz hocam? Merak ettim.
Hocam oyun bitti ve etki bırakıyor diyenler haklı çıktı gibi, oyun sonu özellikle çok etkiledi beni. Spoiler olmasın diye pek konuşamayacağım ancak etkiledi gibi beni bence etkisi kısa sürede kalkar ama belki ara ara eski savelere dönüp oyunu tekrar tekrar oynayıp keyiflenebilirim.
RDR 2 benim için gerçekten büyük ve keyifli bir maceraydı. Teşekkürler.

Geri
Yukarı