Oyun hayatına RDR 2 ile başlanır mı?

ahmtgny

Hectopat
Daha fazla  
Yaşım 27 aslında çocukluğumdan beri sürekli oyun oynarım fakat sistemim olmadığı için son 5-10 yılın oyunlarına biraz uzak kaldım. Yeni sistem topladım. Oyun macerama RDR 2 ile başlarsam geri kalan oyunlar sarmamazlık yapar mı? Herkes en iyi oyun olduğunu söylüyor o yüzden bende bunu merak ettim.

Alakası yok, her oyunun yeri ayrıdır. Birkaç gün sadece etkisinde kalırsınız o kadar, o da bir süre sonra geçer.

Birkaç gün değil hafta olarak etki eder bence. GTA san andreas bile kaç yıllık oyun geçen ilk defa bitirdiğimde hiçbir oyuna başlayasım gelmedi. Oyun şahaneydi. RDR 2 düşünemiyorum.

Yaşım 27 aslında çocukluğumdan beri sürekli oyun oynarım fakat sistemim olmadığı için son 5-10 yılın oyunlarına biraz uzak kaldım. Yeni sistem topladım. Oyun macerama RDR 2 ile başlarsam geri kalan oyunlar sarmamazlık yapar mı? Herkes en iyi oyun olduğunu söylüyor o yüzden bende bunu merak ettim.
En iyi oyun olduğu doğru. Sarmamazlık yapar tabii ki. Oynadığın oyuna göre değişir. Ama ben başka bi oyunla başlamanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı