Steam Oyun hediye etme sınırı var mı?

Hocam bir şey daha soracağım. Yarın deneyeceğim olmazsa ve ban yersem ana hesapta bir emojiyi 280 liraya ilana koyacağım ve yan hesaptan almayı deneyeceğim ancak az önce emojiyi bulmayı denedim olmadı bunun alternatif yolu var mı TF2 anahtarı mevzusu duydum.
Bunu yapmamani öneririm. 1-2 liralik esyayi 200-300liraya koyup satman. Steami daha cok kinlendirir.
Söyle yapmani öneririm. Yan hesabinla cs item satin alip. Ana hesabinla takas yapmak.
Tabi bunda da cok fazla takas yoluyla hediye gönderilince kisitlama alinabiliyor.
Yarın deneyeceğim olmazsa ve ban yersem
Yiyecegini sanmiyorum. Cok fazla üst üste hediye gönderimlerde gecerli dedigim.

Hocam bir şey daha soracağım. Yarın deneyeceğim olmazsa ve ban yersem ana hesapta bir emojiyi 280 liraya ilana koyacağım ve yan hesaptan almayı deneyeceğim ancak az önce emojiyi bulmayı denedim olmadı bunun alternatif yolu var mı TF2 anahtarı mevzusu duydum.

İlk mail adresini biliyorsan Ban'ı kaldırırsın

Bunu yapmamani öneririm. 1-2 liralik esyayi 200-300liraya koyup satman. Steam'i daha cok kinlendirir.
Söyle yapmani öneririm. Yan hesabinla CS item satin alip. Ana hesabinla takas yapmak.
Tabii bunda da cok fazla takas yoluyla hediye gönderilince kisitlama alinabiliyor.

Yiyecegini sanmiyorum. Cok fazla üst üste hediye gönderimlerde gecerli dedigim.

Hocam zaten çıkmıyor otomatik ucuza yöneltiyor. Takas ta bekletiyor hocam indirim bitecek

Hocam zaten çıkmıyor otomatik ucuza yöneltiyor.
Takas ta bekletiyor hocam indirim bitecek
Dedigim gibi hediye edin, kisitlama alacagini düsünmüyorum.
Takas ta bekletiyor hocam indirim bitecek
Steam Guard aktif degilse 15 gün bekletir.
İlk mail adresini biliyorsan Ban'ı kaldırırsın
Hayir. O hesap calinirsa, kurtarmak icin istenilen bilgilerden biri. Bani kaldirmaz.

Geri
Yukarı