Oyun hesabımı satmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Dolandırılma ihtimaliniz var evet. Çoğu oyun firması hesap alım-satımı yapılmasına izin vermez. Herhangi bir dolandırılma olayında da sorumluluğun size ait olduğunu belirterek arkanızda durmaz.

Dolandırılma ihtimaliniz var evet. Çoğu oyun firması hesap alım-satımı yapılmasına izin vermez. Herhangi bir dolandırılma olayında da sorumluluğun size ait olduğunu belirterek arkanızda durmaz.
Oyun firmalarının izin vermediğini biliyorum işlerine gelmiyor çünkü :=)
Benim sorum adım adım bu satışın nasıl yapıldığına yönelik.

Öncelikle Hesap Hakkında Her şeye Sahip Olmalısın: İsim, Şifre, Kayıtlı E-Mail, E-Mailin Şifresi, Gerekirse Güvenlik soruları. Ardından kendine bir aracı bulmalısın. Aracının işi adamdan parayı alır, senden hesabı alır, parayı sana, hesabı adama verir ancak paradan biraz pay alır. İşler bu şekilde oluyor.

Eğer Güvenilir bir aracı ile iş yaparsan dolandırılmazsın.

Wot blitz.
Ama ileride Steam ve Epic Games Store hesabımı satmak istersem nasıl yapacağımı merak ediyorum.
Öncelikle Hesap Hakkında Her şeye Sahip Olmalısın: İsim, Şifre, Kayıtlı E-Mail, E-Mailin Şifresi, Gerekirse Güvenlik soruları. Ardından kendine bir aracı bulmalısın. Aracının işi adamdan parayı alır, senden hesabı alır, parayı sana, hesabı adama verir ancak paradan biraz pay alır. İşler bu şekilde oluyor.

Eğer Güvenilir bir aracı ile iş yaparsan dolandırılmazsın.
Aracı derken şu internetteki sitelerden mi bahsediyorsunuz.
geymsatış vesaire.

Wot blitz.
Ama ileride Steam ve Epic Games Store hesabımı satmak istersem nasıl yapacağımı merak ediyorum.

geymsatış vesaire.
Buradan satabilirsin:,

Wot blitz.

geymsatış vesaire.
Wot hesabı satmak biraz zordur ben bilgisayardaki hesabı satmayı düşünüyorum ama fiyatı baya yüksek olduğu için nasıl satacağımı bilmiyorum :D

geymsatış vesaire.

Öncelikle Dediğin siteyi bilmiyorum ancak Hesabın değerine göre mantıklı olarak aracının alacağı payda artmakta, Hesap ne kadar değerli ise size gelecek aracıya o kadar güvenmek zorundasınız. bu nedenle internette iyi bir araştırma yapmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı