Oyun için 24 inch vs 27 inch

Takosz

Centipat
Daha fazla  
Biliyorum arkadaşlar bu kişisel bir soru fakat merak ettim görüşlerinizi bir de alacağınız monitörü curved alır mıydınız?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
24 öneririm eğer competitive oyunlar oynuyorsanız. Bizzat 27 kullanan arkadaşım var PUBG'de öldüğümüzden veya adamları öldürdüğümüzden bir haber sağ üst ve sol alt bilgileri kaçırıyor. Oyunlar için ideali 24. Single player oynayan biriyseniz 27.

24' daha iyi olacaktır çünkü 27 inc olursa büyük ekrandan dolayı ya uzaktan oynayacaksınız yada ekranın bi' kısmını kaçıracaksınız.

24 öneririm eğer competitive oyunlar oynuyorsanız. Bizzat 27 kullanan arkadaşım var PUBG'de öldüğümüzden veya adamları öldürdüğümüzden bir haber sağ üst ve sol alt bilgileri kaçırıyor. Oyunlar için ideali 24. Single player oynayan biriyseniz 27.
Aynen bu şekilde bi arkadaşım beni uyarmıştı fakat ben gittim yine 27inch curved aldım büyük ekran cidden çok hoşuma gidiyor :(

Monitörü alırken bunları göze aldım da tek korkum gözün çok yorulur diyolar bundan cidden korkuyorum alışan arkadaş varsa öğrenebilir miyim ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı