Oyun için 300 TL modem önerisi

Modemle oyunun arasındaki bağlantıyı çözemedim. LAN mı oynayacaksınız?
şu anda elimde olan modem biraz eski bir arkadaşımla aynı apartmanda cs:go oynuyoruz ve arkadaşım 60 ping alırken ben 90 ın aşağısını göremiyorum modemden kaynaklı diye düşünüyorum ethernetle bağlanıyorum.

şu anda elimde olan modem biraz eski bir arkadaşımla aynı apartmanda cs:go oynuyoruz ve arkadaşım 60 ping alırken ben 90 ın aşağısını göremiyorum modemden kaynaklı diye düşünüyorum ethernetle bağlanıyorum.

Modemle bağlantısı olabilir ancak pek ihtimal veremedim. Hat değerlerini ve tracert google.com paylaşırsan daha iyi yardımcı oluruz.

Dosya Ekleri

• IMG_20200531_171606.jpg
    IMG_20200531_171606.jpg
    760,3 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20200531_171918.jpg
    IMG_20200531_171918.jpg
    957,2 KB · Görüntüleme: 17
Modem hariç herşeyi iz aynı o kablosuz bağlanıyor ben ethernetle bağlanıyorum.

Kullandığınız Broadcom'lu Airties modem emin olun şimdi 300₺'ya alacağınız MediaTek modemden çok daha iyidir. Pinglerde herhangi bir sorun görünmemekle birlikte hat modunuzu sadece ADSL2+'a alarak denemenizi öneririm. Hat zayıflamanız çok fazla. Ev içi tesisatınızı değiştirmek işe yarayabilir. Ev içi tesisatınızın durumu nedir?

Ev
Kullandığınız Broadcom'lu Airties modem emin olun şimdi 300₺'ya alacağınız MediaTek modemden çok daha iyidir. Pinglerde herhangi bir sorun görünmemekle birlikte hat modunuzu sadece ADSL2+'a alarak denemenizi öneririm. Hat zayıflamanız çok fazla. Ev içi tesisatınızı değiştirmek işe yarayabilir. Ev içi tesisatınızın durumu nedir?
Ev içi tesisatınız derken.

Yeni konular

Geri
Yukarı