Oyun için donanım önerisi

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben işten ve okuldan kalan zamanlarda ara sıra günde 1-2 saat Rocket League Formula 1 tarzı hafif oyun oynuyorum. Daha önce toplama bilgisayarım vardı. Sonra kenarda boşa o kadar güçlü sistem duruyor diye sattım. Ondan sonra Xbox Series S aldım çok memnundum açıkçası kenarda durduğunda üzülmüyordum ve canım istediğinde oyun atıyordum. Sonra PlayStation özel oyunlarına merak saldım Xbox'u satıp PS5 aldım ama hem oyunlar beni o kadar sarmadı hem de kenarda 15.000 liralık alet 1-2 günde bir sadece Rocket League oynamak için açık durunca yine rahat edemedim onu da sattım. Bir dönem de Nintendo Switch Lite kullanmıştım onun da mobilliği çok hoşuma gitmişti (yılın birkaç ayı şehir dışında olabiliyorum). Şu anda elimde Ryzen 5 4600H 16 GB RAM bir laptop var işlerim için ve bir de monitörüm var 27 inç. Şimdi ne alsam kararsızım.
İhtiyacım olan şey çok pahalı olmayan ara sıra oynayabileceğim bir alet. Yüksek grafik yüksek FPS vs takıntılarım yoktur. Alıp artık uzun süre kullanmak istiyorum. Aklımdaki seçenekler Xbox Series S veya CFW'li (kırdırılmış sınırsız oyun atılabilen) Nintendo Switch-Switch Lite.
Başka önerilere de açığım.

Geri
Yukarı