Oyun İçin En İyi İşletim Sistemi Hangisi?

Doğru dediniz hocam
Hocam 1903 doğruda her cihaza verilmedi dostumuzun zaten bilgisayarı eskiymiş bence stabil çalışması için windows 7 ultimate
hem açıkçası win 10 a yükseltse bile bilgisayar boşa kasmaya başlayacak zaten arkadaşımız oyun oynadığını söyluyor bu yüzden hiç boş yere bilgisayarı yormaya lüzum yoktur diye düşünüyorum.

Hocam 1903 doğruda her cihaza verilmedi dostumuzun zaten bilgisayarı eskiymiş bence stabil çalışması için windows 7 ultimate
hem açıkçası win 10 a yükseltse bile bilgisayar boşa kasmaya başlayacak zaten arkadaşımız oyun oynadığını söyluyor bu yüzden hiç boş yere bilgisayarı yormaya lüzum yoktur diye düşünüyorum.
Windows 7 destekleri kalktı kendi iyiliği için.

SSD olmayan bilgisayara Windows 10 önermek büyük hata. Hele hele 1903 sürümünü ''şu an'' sakın kurma. Windows 7 Ultimate oyunlar için biçilmiş kaftan hala.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 desteği olmadığı için güvensiz, 8.1 kullanın.
Hocam destek olmasada güvenli deilmidir? Ben açıkçası windows defender'a güvenmiyorum ben açıkcası kaspersky kullanıyorum. Ve makaleyi okuduğumda eski cihazların zorlanabileceği ve uyumlu olmayabileceği yazıyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı