Oyun için en performanslı tarayıcı

Hocam o olay nedir bilgi verir misiniz?
Opera'nın bilgi çaldığı hakkında makaleler var ve çoğu bunu doğruluyor. Normalde tek tek atardım ama sadece bu video yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Opera'nın bilgi çaldığı hakkında makaleler var ve çoğu bunu doğruluyor. Normalde tek tek atardım ama sadece bu video yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun hocam teşekkürler.

Edge. Testlerde en iyisidir.

Opera GX. Kullanımı süper. Temasını anlatmaya gerek yok. Tam oyuncular için. Stabil. Herşeyi ayarlayabiliyorsun. İş görecek bir VPN var 😄. Reklam engelleyicisi fena değil. ( Bende olanlar, hiç sorunla karşılaşmadım)
@Samotne Ciasteczka Bilgileri çalıyor demişsiniz. Yani Opera'ya verdiğimiz bilgiler mi? Yoksa pc'de olan bilgilerimiz mi?
Video'yu anlayamadım. Yani neden çalsın ki? Eğer cidden böyle birşey olsaydı büyük ihtimalle firma batardı. Çok gerçekçi gelmedi. Ama olabilir de.

Ben Operada kullanıyorum Chrome'da Edge'de hiç biri pc'yi yavaşlatmadı. Hepsi taş gibi çalışıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı