Oyun için GT 730 alınır mı?

CalipsoCan

Hectopat
Arkadaşlar, 350-600 TL'lik bir bütçem var. GT 730 alınır mı diğer konulara da baktım, çok da iyi bir performans sayılamaz diyorlar. Bu arada PSU'm 250W, çok anlamam. Sistemim şu şekilde: Intel(R) Core (TM) i5-3570 CPU @3.40 GHz ve 8 GB RAM'im var. Tavsiyeleriniz nelerdir? Power'dan anlamadğım için de powerı eksik saymayalım. Powera göre öneri verirseniz sevinirim, çünkü alırsam power yetmeyebilir. Yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 350-600 TL'lik bir bütçem var. GT 730 alınır mı diğer konulara da baktım, çok da iyi bir performans sayılamaz diyorlar. Bu arada PSU'm 250W, çok anlamam. Sistemim şu şekilde: Intel(R) Core (TM) i5-3570 CPU @3.40 GHz ve 8 GB RAM'im var. Tavsiyeleriniz nelerdir? Power'dan anlamadğım için de powerı eksik saymayalım. Powera göre öneri verirseniz sevinirim, çünkü alırsam power yetmeyebilir. Yardımınız için teşekkürler.
GT 730 sorunlu bir ekran kartı, almanı tavsiye etmem. 6 sene kullandım, 0 verim aldım. 2. ele yönelebilirsiniz.

O kartın yüzümü bir kez bile güldürdüğünü hatırlamıyorum. Bırakın yeni çıkan oyunu, 2011 yapımı Skyrim'de bile kasıyor. Lütfen uzak durun o karttan. Ben çektim, başkası çekmesin.
@CalipsoCan bu arada aramıza hoş geldiniz. İlk beğeniniz benden olsun:D

Geri
Yukarı