Oyun için hangi işletim sistemi daha iyi olur?

Deli_Ömer

Yoctopat
Daha fazla  
İşlemci: i5 8265U.
Ekran: MX130 (intelr UHD Graphics 620)
RAM: 8 GB.

Böyle sade olan arka planda fazla uygulama çalışmayan bilgisayarıda yormayan en iyi Windows hangisi olur? Windows 8 SL yapmak istiyorumda sizce nasıl olur?

Windows 10'da da, 11'de de kullandım (MX230 vardı bende) en ufak farklılık oluşmadı.
Windows grafik ayarlarından oyunlarını NVIDIA karta eklersen sorun oluşmaz, tam performans alırsın.

Böyle sade olan arka planda fazla uygulama çalışmayan bilgisayarıda yormayan en iyi Windows hangisi olur? Windows 8 sl yapmak istiyorumda sizce nasıl olur?

Windows 10 arka plandaki uygulamaları kaldırırsanız çok iyi olur bence oyun için en iyisi.

Intel UHD Graphics 620 dahili grafik birimi için Intel tarafından sağlanan resmi bir Microsoft Windows 8.1 sürücüsü yok. Ya Microsoft Windows 10 ya da Microsoft Windows 11 kurun.

Böyle sade olan arka planda fazla uygulama çalışmayan bilgisayarıda yormayan en iyi Windows hangisi olur? Windows 8 SL yapmak istiyorumda sizce nasıl olur?
Ben revios un custom windows 10'unu kullanıyorum. Çoğu kişi tavsiye etmiyor ama benim de bilgisayarım çok iyi değil ve performans artışında gözle görülür bir fark oluyor oyunlarda

Yeni konular

Geri
Yukarı