Oyun için hangi işletim sistemini kurmalıyım?

• Konuyu başlatan hadiuz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 739
Merhaba arkadaşlar. Normalde Linux kullanıyorum işim gereği Windows geçmek zorunda kaldım şirkette bu dediğinizi pek hissedemedim çünkü Windows 10 ve 11 denedim 10 daha hızlı geldi bu dediğiniz yeni sistemler içinmi geçerli?

Fark etmiyor W11'in optimizesi az olsa kötü ve başarısız güncellemeleri SSD veya performans sorunu veriyor sürekli haber baktıgımda başlıgı W11 ile başlıyor.

10 zaten daha stabil, oturmuş bir işletim sistemi.

Ama eskimis bir isletim sistemi.

Windows 11; daha iyi guvenlik; TPM 2.0, Secure Boot sartlari var ve daha uyumlu, daha sık guvenllk ve gelistirme guncellestirilmeleri. Daha iyi performans; Intel Core yeni nesiller icin gelistirilmis p Core, e Core performansi.

Ama eskimis bir isletim sistemi.

Windows 11; daha iyi guvenlik; TPM 2.0, Secure Boot sartlari var ve daha uyumlu, daha sık guvenllk ve gelistirme guncellestirilmeleri. Daha iyi performans; Intel Core yeni nesiller icin gelistirilmis p Core, e Core performansi.
Eskimiş derken? Daha 2025'e kadar güncelleme alacak bir işletim sistemi.
Windows 11 çıkalı daha kaç sene oldu, hatırlarsan Windows 10 da başlarda epey sorunluydu, güncelleme ala ala stabil hale geldi seneler boyunca.

Eskimiş derken? Daha 2025'e kadar güncelleme alacak bir işletim sistemi.
Windows 11 çıkalı daha kaç sene oldu, hatırlarsan Windows 10 da başlarda epey sorunluydu, güncelleme ala ala stabil hale geldi seneler boyunca.

Evet, eskidi. Guncelleme aliyor diye eski olmuyor mu? Cikis tarihine bak, eskidi iste. Guncel donanim, guncel isletim sistemi. Windows 11 kullanilmali, eger cihaz destekliyorsa.

Net Windows 10 bizzat W11 deneyimledim hem sıcaklıklar arttı nem arayüz hem oyun performansı düştü. 23H2 bekleyin bence. Cihaz R7 5825U 16 GB laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı