Oyun için hangi panel monitör alınmalı?

Hocam şu anda bir laptop kullanıyorum laptop TN panel tekrardan TN panel alırsam gözümde kötü görüntü yaratacağını düşünmüyorum.

IPS al derim. Bos ver TN.

Düzgün VA panel kullanan model sayısı az. Stokta bildiğim kadarıyla G7 Neo modeli var. Bunların dışındakilerin geneli kaliteli değil. 27'' boyutundakiler izlediğin film, diziden soğutur.
hocam çok pahalı değil mi açıkçası daha tam karar veremedim TN kötü görüntü veriyor Oyunlarda iyi IPS ise tam tersi benim için en mantıklısı VA olurdu ama ondada çok sorun yaşanıyor

hocam çok pahalı değil mi açıkçası daha tam karar veremedim TN kötü görüntü veriyor Oyunlarda iyi IPS ise tam tersi benim için en mantıklısı VA olurdu ama ondada çok sorun yaşanıyor
Markanın modeline kullandığı panelin kalitesini bilmek gerek. Genel değerlendirmek yanlış olur. Samsung G3, G5'te VA panel, G7'de. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı. Panelini kişisel olarak beğendiğim M27Q IPS monitör incelemesi bırakıyorum. Belki ilgilini çekebilir. Fiyatına göre performansı çok güzel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı