Oyun için klavye mouse ve kulaklık önerisi

zoewhite

Hectopat
FPS oyun ağırlıklı oynuyorum ona göre ekipman önerisi yaparsanız sevinirim. Kulaklığın falan saatlerce kullanımda, kulak ağrıtmayacak, sıkıntı çıkarmayacak şekilde olması önemli.

Bunları buldum. Yorumlarda bayağı iyi ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye olarak Trust Gxt 890.

Kulaklık olarak ses kartınız iyi ise Hyperx Cloud Silver ama ses kartım iyi değil bana ses kartlı bir şey lazım derseniz Corsair HS60.

Mouse alırken önemli olan elinize oturması olduğu için aşağıda atacağım mouselardan elinize oturacağını düşündüğünüzü alabilirsiniz:

Logitech G102
Steelseries Rival 105
Corsair Harpoon RGB Pro

İsterseniz uygun fiyatlı olan linkleri atabilirim konu kalabalığı olamaması için atmadım.

Klavye olarak Trust Gxt 890.

Kulaklık olarak ses kartınız iyi ise Hyperx Cloud Silver ama ses kartım iyi değil bana ses kartlı bir şey lazım derseniz Corsair HS60.

Mouse alırken önemli olan elinize oturması olduğu için aşağıda atacağım mouselardan elinize oturacağını düşündüğünüzü alabilirsiniz:

Logitech G102
Steelseries Rival 105
Corsair Harpoon RGB Pro

İsterseniz uygun fiyatlı olan linkleri atabilirim konu kalabalığı olamaması için atmadım.

Benim linkini attıklarım bunlardan kötümü yada nasıl ona göre bir karşılaştırma yaparsan ben de fikir sahibi olurum kullandığın kadarıyla deneyimlediğin şeyleri paylaşırsan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı