Oyun için kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe
500TL

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
Aslında EarPods alacaktım. Oyunlar için gayet yeterli diye biliyorum. Eğer 500TL'ye kadar EarPods'tan daha iyi ve rahat bir kulaklık varsa onu almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Lütfen konuyu okumadan kulak üstü önermeyiniz. Rahatlık açısından kulak içi istiyorum.

AirPods tarzı:

İnadına yapıyorsunuz herhalde ya. Cidden bezdim sizin gibi okumayan insanlardan dolayı. Hadi konuyu okumadın başlığı da mı okumadın. El insaf be kardeşim...

AirPods tarzı:

Hocam benim hatam kablolu yazmamışım da oyun için kablosuz zaten kullanılmaz. Ayrıca ben Airpods değil EarPods yazıyorum. Hani jak ve lightning girişi bulunan model...

Artan parayla da 4 gün Adana yersin.
Uyarıyorum hala kablosuz öneriyorsunuz. Hocam Sosyal'deki arkadaşlar tümden B12'sine bir baktırsın bu nedir yahu...
Uyarıyorum hala kablosuz öneriyorsunuz. Hocam Sosyal'deki arkadaşlar tümden B12'sine bir baktırsın bu nedir yahu...
Neyin kızgını bu? Hata yapan ben miyim siz misiniz? Cidden insanları anlamak zor...

Bu bütçede kablolu almanızı pek önermem.

Ama yine de isterseniz:

Ne bu atar gider hocam, EarPods tarzı kulaklık önerisi yazmışsın alınabilecek en iyi kulaklırdan birini öneriyorum mesele kablosuz olması.

Ayrıca EarPods tarzı demeniz kablosuz demek yerine geçmiyor, konuda belirttiğiniz şey kulak üstü olmaması. Benim gözlerim sağlamsa sizin de "anlama" duyunuz sağlamsa düzgün olarak oraya kablolu yazmanız lazım ve burada önerenlere ters ters cevap vermenize luzüm yok.

Geri
Yukarı