Oyun için Kulakiçi Kulaklık Önerisi

iNeonDragon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI oyun laptopum var. Oyun ve müzik için kulakiçi kulaklık almak istiyorum. Ama bunu telefonda da kullanacağım için müzik kalitesi de iyi olmalı. Steelseries Arctis 7 aldım oyunda ses kalitesi gayet iyi müzikte de baya kaliteli sesi var. Buna benzer kulakiçi kulaklık almak istiyorum. Model marka takıntım yok ama Beats önerdi arkadaşlar. Beats müzik olarak iyi ama oyun alanında görmediğimiz bir firma. O yüzden çok emin olamadım. Sizin önerileriniz neler?

Not : Birçok kişi oyun için kulakiçi kulaklık olmaz diyorlar. Burada Logitech G serisi ya da Steelseries Arctis serisi performansı vermesini beklemiyorum kulaklığın. Sadece 7.1 olursa kaliteli olursa benim için yeterli. Ortalama bir oyuncu için yeterli olsun.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Hammerhead Pro v2 alınabilir.

Beats kulaklıklarında kulaklığın ederinden çok daha fazlasını markasına ödüyorsunuz, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aslında müzik performansı iyi olan tüm kulaklıkların oyun performansı da iyidir ama Arctis gibi birkaç seri dışında oyuncu kulaklıklarında tam tersi bir durum söz konusu. 7.1 kulakiçi kulaklık bulabileceğinizi sanmıyorum, Razer'ın 7.1 kulaklıklarıyla kullanılan ücretsiz Razer Surround yazılımını kullanabilirsiniz. Bütçe belirtmemişsiniz, aşağıdaki kulaklıklara göz atmanızı tavsiye ederim.

1MORE E1001 Triple Driver Kulak İçi Kulaklık
Sennheiser Momentum In-Ear Galaxy Krom Kulak İçi Kulaklık Kulak İçi Kulaklık

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı