Oyun için laptop mu masaüstü mü?

• Konuyu başlatan kasapmen09
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 14B
K

kasapmen09

Ziyaretçi
Merhaba. Ben oyun oynayabileceğim bir bilgisayar alacağım fakat laptop'mu, masaüstü alacağıma dair aklımda soru işretleri var. Ben kendi hayatımda oyun oynarken rahat oynamayı tercih ediyorum. Laptop alıp televizyonuma bağlamayı planlıyorum. Hem büyük ekranda oyun keyfi yaşamak ve rahat bir biçimde oyun oynamak için. Fakat bir çok arkadaşımdan laptop almama dair ısrar ediyorlar. Çünkü hemen ısındığını söyleyip oyunlarda iyi performans alamacağımı düşünüp masaüstü bilgisayara yönlendirdiler beni. Bir de sizin fikirlerini öğrenmek istiyorum. Siz hangisini almamı tavsiye edersiniz arkadaşlar?

İyi bir performans alacağınız laptop zaten en az 2000 lira. O fiyata iyi bir kasa toplarsınız. Kasayı HDMI ile televizyona bağlasanız yine aynı keyfi alırsınız.

Kesinlikle masaüstü al. Televizyondan oynama işini çıkar bence aklından :) Bir aydır bilgisayarı televizyona bağlayıp oynuyorum kör olmama az kaldı. Monitörlerin keyfi bir başka oluyormuş meğer :)

Masaüstü her zaman oyunlarda bir numaradır.Nedeni basit.Güncellemesi en kolay(Yazılım değil ha) 1300 TL'lik bir masaüstünün fiyatı yaklaşık laptoplarda 2000 TL,Isınma sorunu hemen hemen yok (ısınınca zaten hemen müdahale edilebilir,2 dej avantajı var.1.si laptop gibi hemen bir yerden bir yere taşıyamazsın kapatmak gerekiyor.2.si program olmadan fazla ısındığını anlayamassın.(bunada gerek yok idare eder bir soğutucun varsa ve overclock yapmıyorsan arja yok OYUNA DEVAM :matrix: (alcaksan yeni bir sistem gir su siteye devrem: Masaüstü Sistem Tavsiyeleri - Ağustos 2015 - Technopat )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı