Müzik ve oyun için laptop mu, masaüstü mü?

Tuni

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler.
Intel işlemciler DAW vs programlarda daha iyi deniliyor, daha stabilmiş. Bu yüzden Intel ağırlıklı düşünüyorum. Sorum şu ki Intel i5 12400F'li toplama PC mi önerirsiniz yoksa i7 11.nesil bir oyuncu laptop mu? Hangisi işimi görür? Masaüstü alınca monitor de almam gerekecek ekstra klavye... Bütçem 20 22K arası. Laptop daha taşınabilir daha çok işime yarayacak gibi duruyor aslında. Sizce hangisi daha güçlü olur?

Hocam öyle ağır oyunlar oynamayacağım diyorsanız laptop diyorum. Ha ağır oyun oynayacağım diyorsanız ASUS ya da MSI laptop öneririm. Kesinlikle Monster Notebook önermem.

İyi günler.
Intel işlemciler DAW vs programlarda daha iyi deniliyor, daha stabilmiş. Bu yüzden Intel ağırlıklı düşünüyorum. Sorum şu ki Intel i5 12400F'li toplama PC mi önerirsiniz yoksa i7 11.nesil bir oyuncu laptop mu? Hangisi işimi görür? Masaüstü alınca monitor de almam gerekecek ekstra klavye... Bütçem 20 22K arası. Laptop daha taşınabilir daha çok işime yarayacak gibi duruyor aslında. Sizce hangisi daha güçlü olur?

Taşımayacaksanız masaüstü alın derim. Hem de aynı fiyata daha iyi özelliklere sahip masaüstü alabilirsiniz.

Taşımayacaksanız şiddetle masaüstü. Laptop da oyun keyfi yaşayamazsınız o 18" den küçük ekranlarda.

Geri
Yukarı