Oyun için laptop önerisi

Bütçe
10000

Bot10

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Laptopumu beğenmedik. Şahsen fan sesi çok fazla anında bir oyuna yüklenirken bile ısınıyor ilk giriş ekranında. E keyfim de kalmıyor. Uçakta mıyım evimde miyim belli değil. Yalnızca tek istediğim Minecraft ve arkadaşlarımla Valorant oynamak veya CS:GO bu kadar yani aşırı uç grafiklerde değil düşük ayarlarda 10knın altında bir laptop Firefox kullanıyorum. Şu anda 4 sekme açık ve çok sıcak ve fan çok sesli bana böyle sessiz ve oyunumu kasmadan 60 FPS oynayabileceğim bir laptop söyler misiniz? Geceleğinde rahatsız edici oluyor film izliyorum fan sesinden bir şey anlaşılmıyor.

O ısınma hep olacak. Çok kaçarın yok. Bütçe azaldıkça, daha da kötü oluyor. Yani boşuna kasma sırf bunun için. Altını kaldır aletin hava geçsin başka da bir şey yok.

Gayet güzel bir laptop önermiş arkadaş ama kesinlikle kendin RAM'ini 16 ya yükseltmen lazım. Ayrıca ısınmayan, ses yapmayan ve oyun oynatan laptop diye bir şey yok maalesef. Onu istiyorsan masaüstü alacaksın.

Gayet iyi PC ancak 8 GB RAM aşırı yetersiz eğer bilgisayar bilgin varsa aynı türden bir tane daha 8 GB'lık RAM yerleştirebilirsin (tabii slot yeri varsa bakmadım). Ayrıca işletim sisteminde u var yani güç koruyucu modlu (daha az performanslı) bir PC işini görür mü bilemem. Ayrıca bütçeni biraz arttırman gerekebilir malum kur fiyatlarından dolayı güzel bir laptop bulmak zor.

Ayrıca ısınma ve fan ses konularına değinecek olursak; ne yazık ki çoğu laptop da aynı sorunlar bulunmakta. Yani onları engelleyebileceğin çok bir şey yok.

O ısınma hep olacak. Çok kaçarın yok. Bütçe azaldıkça, daha da kötü oluyor. Yani boşuna kasma sırf bunun için. Altını kaldır aletin hava geçsin başka da bir şey yok.

Ben bayağıdır bakmıyorum dolara sabitti uçmuş anlık şu an 25.08
Ve benimki soğutucu bilmem ne ne varsa denedim işlemcinin gücünüde kıstım gene bir şey değişmedi 1 GHz ile çalışsada ısınıyor 3 GHz olsa da sadece süre azalıyor veya artıyor BIOS'tan sıcaklık ayarlarını oynadım artık 70 derece gücünü düşürmüyor ama sıcaklık aynı kaldı menmunun şu an ben Gaming istiyorum ama onlar bunlar gibi durmuyor yok arkasında ısınmasın diye ekstra bir şey eğer normal bir laptop gibi duran Gaming laptop varsa onu da bakabilirim şahsen.

HP Victus 16-E0012NT 4H0S3EA Ryzen 5 5600H 8 GB 256 GB SSD GTX1650 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu nasıl güzel duruyor.

Gayet iyi PC ancak 8 GB RAM aşırı yetersiz eğer bilgisayar bilgin varsa aynı türden bir tane daha 8 GB'lık RAM yerleştirebilirsin (tabii slot yeri varsa bakmadım). Ayrıca işletim sisteminde u var yani güç koruyucu modlu (daha az performanslı) bir PC işini görür mü bilemem. Ayrıca bütçeni biraz arttırman gerekebilir malum kur fiyatlarından dolayı güzel bir laptop bulmak zor.

Ayrıca ısınma ve fan ses konularına değinecek olursak; ne yazık ki çoğu laptop da aynı sorunlar bulunmakta. Yani onları engelleyebileceğin çok bir şey yok.

Yani film izlerkensessiz olsun oyunda problem yok bir araştırma yaparkende bağırmasın o kadar

Huawei MateBook D 14 2022 i5-1155G7 8 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 14" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe veya bu olurmu sizce ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı