Oyun için masaüstü önerisi

750W haklısın biraz çok 550W da labilir eski bir kasa ben fx8350 yapıyım yine çünkü işlemciden çekmek istemiyorum artık :) TİTAN DA oynuyorum krowaz ve boss dönemyi düşünüyorum zaten bilgisayarın parasını çıkartırım 1.5 ayda 5 adet 75 level mage 2 adet priest 1 adette tank okçu bulunmakta hepsi +70 2 adette 80 level okçu bunlarla bişiler yapmayı düşünüyoruz bakalım :)

- - - Güncellendi - - -

Toplam (KDV Dahil):​
1.687,36 TL
*1.181,15 TL

750W güç kaynağı biraz fazla aslında. Kullandığın kasa nedir? Bu sistemi alsan 10 client açarsın diye düşünüyorum. Hem iyi ekran kartı almış da olursun. Bu arada hangi serverda oynuyorsun ve 10 charla ne kasacaksın merak ettim. :D Tren çok oyunda. :D
Ya birde dolar artınca sanırım bunları fiyatları yükselmiş.Çünkü 1 2 sene önce RAM ler ucuz idi.

Toplam (KDV Dahil):​
1.780,97 TL
*1.246,68 TL

Bu sistemi al ve arkana bakma o zaman. Parasını da çıkartırsan ne güzel. :D

O sisteme HD7770 niye koyarsın anlamam 750Watt güç kaynağı niye önerirsin onu hiç anlamam. Adam oyun için bilgisayar istiyor.

O sisteme HD7770 niye koyarsın anlamam 750Watt güç kaynağı niye önerirsin onu hiç anlamam. Adam oyun için bilgisayar istiyor.

Arkadaş Knight Online'de multi client açacak. 750 Watt kendi başta belirtmişti o yüzden önerdim. Sonradan onu 600W yaptık. FX 8350'den aşağı inmek istemiyor. Yoksa o sisteme bir GTX 650 Ti Boost, HD 7850 veya HD 7870 koyulabilir.

Bizim yapmamız gereken neden olmalı neden olmamalı. Bilmediği için bizden yardım istiyor. :D
750Watt neden olmamalı HD7770 ve o sistem o kadar güce ihtiyaç duymaz ve gereksiz masraf olur.
Geri kalan bütçeye Knight için para veya item alır. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı