Oyun için mikrofon önerisi

Bütçe
400 tl
Hocam bozuk olsa bile sıfırı hala üretilen bir mikrofon ve garantisi devam ediyor. Rampage gibi bir ürüne onu vermektense ben şahsen 5. el ürün alırım. 400 liraya ses kalitesi iyi olan bir mikrofon bilmiyorum maalesef.

Size attığım mikrofon kalitesi bence gayet iyi YouTube'dan bir incelemesine bakın isterseniz. Zaten yayın yapmayacağım sesi düzgün iletsin yeter. Aradığım mikrofon şu kulaklığın mikrofonuyla eşit olsa yeter Corsair Kırmızı Hs35 Stereo Oyuncu Kulaklık-ca-9011198-eu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Hocam bozuk olsa bile sıfırı hala üretilen bir mikrofon ve garantisi devam ediyor. Rampage gibi bir ürüne onu vermektense ben şahsen 5. el ürün alırım. 400 liraya ses kalitesi iyi olan bir mikrofon bilmiyorum maalesef.

Hocam şu var bunun iyi olduğunu duydum forumda

Son düzenleme:
Size attığım mikrofon kalitesi bence gayet iyi YouTube'dan bir incelemesine bakın isterseniz. Zaten yayın yapmayacağım sesi düzgün iletsin yeter. Aradığım mikrofon şu kulaklığın mikrofonuyla eşit olsa yeter Corsair Kırmızı Hs35 Stereo Oyuncu Kulaklık-ca-9011198-eu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Hocam şu var bunun iyi olduğunu duydum forumda

BM800 için phantompower lazım yoksa çok düşük çıkıyor sesi özellikle discord üzerinde phantompower kullanırken bile ses çok çok az geliyor mikrofonu ağzının içine sokman gerekiyor. Phantompower şart ( Olsa bile ses çok düşük ). Alttakini alabilirsin ama yine ısrar ediyorum attığım linkteki ürünü al zaten 1 defa kullanıldı diyor garantisi var bence pişman olmazsın ama bunları alırsan pişman olursun söyleyeyim.

BM800 için phantompower lazım yoksa çok düşük çıkıyor sesi özellikle Discord üzerinde phantompower kullanırken bile ses çok çok az geliyor mikrofonu ağzının içine sokman gerekiyor. Phantompower şart ( olsa bile ses çok düşük ). Alttakini alabilirsin ama yine ısrar ediyorum attığım linkteki ürünü al zaten 1 defa kullanıldı diyor garantisi var bence pişman olmazsın ama bunları alırsan pişman olursun söyleyeyim.

Phontom takılıyken gayet iyi bence.

Zamanında mahalle CD filmcisinden aldığım 15 liralık, dışı plastik, jaklı bir mikrofon kullanıyordum, herkes markasını soruyordu. Bu kadar abartılacak bir sorun yaşamadım ben mikrofonlarla. Deneme şansın olan bir ürün var ise onu deneyip al, çok para bayman mantıklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı