Oyun İçin Nickname Nasıl Bulunur?

Her zaman madly kullanıyorum. Alan varsa sonuna n ekliyorum. Peki bu isim nereden geldi? Suç ve Ceza "Madlen Baba" karakterinden. Zamanla Madly oldu.

Her zaman madly kullanıyorum. Alan varsa sonuna n ekliyorum. Peki bu isim nereden geldi? Suç ve Ceza "Madlen Baba" karakterinden. Zamanla Madly oldu.
Bana da böyle bir şeyler lazım ilham gelmiyor hala ismim ile oynuyorum. Dizi film roman yok bende o yüzden bulamıyorum sanırım.

Bana da böyle bir şeyler lazım ilham gelmiyor hala ismim ile oynuyorum. Dizi film roman yok bende o yüzden bulamıyorum sanırım.
Dizi/film izle. Kitap oku. Bunlar hem genel kültürünü arttırır hem de yaratıcılığını geliştirir. Kaliteli dizilerle/filmlerle başlarsan zaten bağımlı oluyorsun.

Aynen onu biliyorum hocam da işte o özgün oluyor mu ki mesela onu bir başkası da almış olabilir.
İnternete piramit adı, yıldız adı, Firavun adı, galaksi adı, gezegen adı gibi şeyler yazarsan ve onların adlarına bakarsan çok güzeller.
İnternete "nickname generator" yazınca çok fazla siteyle karşılaşırsın. En beğeneceğini test ede ede bulabilirsin.
Nickname generator gibi sitelerin nick'lerini herkes kullanıyor. Herkes kullanınca nickname orataya çıkıyor ve bir özelliği kalmıyor böyle daha değişik gelmiyor insanlara.

Rüyamda nickname görüp yapmıştım, birkaç haftadır kullanıyorum. "BsixT" diye birden şimşek çarptı aklıma, ismimin baş harfi ve sözcük sayısını birleştirdim. T'yi de soyadımdan attım. Kulağıma nedense hoş geliyor. Belki benim gibi uydurursun diye yazayim dedim.

bu nickimin bir açıklaması yok aslında ismimin ingilizce karşılığı birth'di.hoşuma gitti bu nick.eğer benim gibi yapmak istiyorsanız pişman olmamalısınız ben çok nick değiştirdim ama en son bunda kalmak istedim.isminizin ingilizcesi alındıysa onun eş anlamlısına bakın.https://tureng.com/tr/turkce-ingilizce/%C3%A7eviri buradan bakabilirsiniz.
Mükemmel, daha bulamadım ben ismim ile devam ediyorum CS de :D denerim teşekkürler.
isminin ingilizcesine bak belki hoşuna gider
Kanka birth nickimi çalmışlar benim ismimi kısaltmıştım.ismimin kısaltmasının ingilizce okunuşunuda yapayım dedim onuda almışlardı.bende en son ingilizce ismimi kısalttım ve ingilizce okunuşunu yapıyım dedim bir baktımki alınmamış.Nickimi bu şekilde buldum.Yeni nickim ise biareyc.Benim sana önerim bunlar umarım sendede işe yarar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı