Oyun için Superbox alınır mı?

pregs

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Binada altyapı yok Superbox almayı düşünüyorum. Yani araştırdım sanırım başka çarem yok varsa öneriniz nedir ve Superbox hızlı mıdır Valorant vb. oynatır mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

KabloNET'di sanırım uydu ile alıyordunuz interneti var ise olabilir. SüperBOX deneyimledim ve ping değerleri hiç bir şekilde stabil değil. Kanser oluyorsun.

Alınmaz. Ping olur. Vdsl/adsl daha iyi ping verir.

KabloNET'di sanırım uydu ile alıyordunuz interneti var ise olabilir. SüperBOX deneyimledim ve ping değerleri hiç bir şekilde stabil değil. Kanser oluyorsun.

O uydu interneti değildir. Uydu interneti için çok pahalı ekipmanlar gerekir (bkz. Starlink) ve de pingi klasik uydu internetinde yüksek olur ama starlinkte olmaz. Düşük hız, gereksiz fiyat ve 1000 ms civarı ping alırsınız. Uydu internetine örnek: Uzaynet - Türkiye'nin Altyapısız Limitsiz Uydu İnterneti

Alınmaz. Ping olur. Vdsl/adsl daha iyi ping verir.

O uydu interneti değildir. Uydu interneti için çok pahalı ekipmanlar gerekir (bkz. Starlink) ve de pingi klasik uydu internetinde yüksek olur ama starlinkte olmaz. Düşük hız, gereksiz fiyat ve 1000 ms civarı ping alırsınız. Uydu internetine örnek: Uzaynet - Türkiye'nin Altyapısız Limitsiz Uydu İnterneti
Uydu interneti dediğim bu televizyonlara bağladığımız kablo var ya ondan. Yanlış yazmış oalbilirim ismini.

Geri
Yukarı