Oyun için TN panel mi VA panel mi?

Bütçe
Max 1750tl
@Kkaraca1807 Dostum kesinlikle ve kesinlikle Rampage'in ne kasasını ne de PSU'sunu tavsiye etmiyorum, etmiyoruz. Malzeme kaliteleri berbat, kalitesiz bileşenler. Toplamak istediğin sistemle ilgili bir konu açarsan yardımcı olabiliriz. Eminim daha şık bir kasa da önerebiliriz.

O kasayı PSU suz alamıyor musun?

Yok kankam alabilsem bu akşam sipariş veririm ama olmuyor.

RGB manyağısınız diye sisteminizi çöp mü edeceksiniz?
Rampage alırsanız sonunuz bu olur:[Rehber] Neden Dandik PSU Kullanmamalısınız?
@RPM @MisakiTaro

Knkm 2 ay dayansa PSU 2 ay sonra Thermaltake 750W bir PSU alacağım birkaç kişi dayanır dedi o yüzden büyük bir ihtimal alacağım.
@Kkaraca1807 dostum kesinlikle ve kesinlikle Rampage'in ne kasasını ne de PSU'sunu tavsiye etmiyorum, etmiyoruz. Malzeme kaliteleri berbat, kalitesiz bileşenler. Toplamak istediğin sistemle ilgili bir konu açarsan yardımcı olabiliriz. Eminim daha şık bir kasa da önerebiliriz.

Knkm Hepsiburada ve Trendyol'dan alabilirim ve RGB falan olarak en iyi kasa PSU 2 ay sonra dediğim gibi değiştireceğim Thermaltake 750W bir PSU alacağım ve kasada 4 adet RGB fan RGB aydınlatma tamperli cam mesh ön ve üst yüzey üst yüzeyde mıknatıslı filtre var bence daha bir şeye gerek yok bence.
Hikayeli oyunlar oynayacaksanız IPS. Genel kullanım için de IPS. Hatta rekabetçi oyunlar için bile IPS derim aşırı kasmayacaksanız. Yeni IPS'ler eskisi kadar yavaş değil.

Aşağıdaki monitörler 1660 TL bandında gayet iyi IPS monitörlerdir.

Reis iki monitör de güzel ama ASUS olanın ya IPS olanını ya da VA olanını alacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı