Oyun İçin Video Kayıt Programı Önerisi

Millerogness

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kamu Sektörü
Merhabalar,

Oynadığım oyunda illegal işlere denk geliyorum, bunları kayıt edip yönetici ekibe şikayet etmek istiyorum.
Çektiğim görüntüler 15-20 dakika olur maksimum.
Sistemi mümkün olduğunca az yoracak ve kullanımı basit bir program arıyorum.
Bandicam'in bedava versiyonu işimi görür mü yoksa tavsiye edebileceğiniz başka bir program mevcut mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 oyun çubuğu ile sunduğu kayıt alma ya da ekran kartının sunduğu yazılımları öneririm.

Nvidia ekran kartın varsa, Shadow PLay gözle görülür hiçbir performans kaybı yaşatmaz, piyasada en iyisi desem yanlış olmaz sanırım. Ayrıca bir hileci gördüğünde, belli bir tuşa basarak geçmişteki x dakikayı bir anca kayıt etmiş olabiliyorsun. Yani sürekli açık tutup disklerine yer kaplatmak zorundadeğilsin. Hileci tarafından öldürüldün mü? Bas Alt + C'ye, geçen 2-3, belki de 10 dakikanın kaydını şak diye yüklesin Videolar klasörüne.

Nvidia ekran kartın varsa, Shadow PLay gözle görülür hiçbir performans kaybı yaşatmaz, piyasada en iyisi desem yanlış olmaz sanırım. Ayrıca bir hileci gördüğünde, belli bir tuşa basarak geçmişteki x dakikayı bir anca kayıt etmiş olabiliyorsun. Yani sürekli açık tutup disklerine yer kaplatmak zorundadeğilsin. Hileci tarafından öldürüldün mü? Bas Alt + C'ye, geçen 2-3, belki de 10 dakikanın kaydını şak diye yüklesin Videolar klasörüne.
Aradığım türden bir program, teşekkür ederim.
Bu akşam kullanım videolarını izleyip öğrendikten sonra başlayacağım aktif şekilde kullanmaya.

Nvidia Shadow Playi kullanabilirsin. Aniden yeniden oynatma diye bir seçenek var. Oyunun son 5 dk' sını geçici olarak Pc' ye kaydediyor ve sen istediğin zaman tuşa basarak oyunu oynadığın son 5 dk' otomatik olarak diskine kaydediyor. Video boyutunu düşürmek içinse shadow play üzerinden video bitrate kalitesini düşürürsen boyutunda sorun olacağını düşünmüyorum. İyi Günler.

Nvidia Shadow Playi kullanabilirsin. Aniden yeniden oynatma diye bir seçenek var. Oyunun son 5 dk' sını geçici olarak Pc' ye kaydediyor ve sen istediğin zaman tuşa basarak oyunu oynadığın son 5 dk' otomatik olarak diskine kaydediyor. Video boyutunu düşürmek içinse shadow play üzerinden video bitrate kalitesini düşürürsen boyutunda sorun olacağını düşünmüyorum. İyi Günler.
Ahmet abi yeni farkettim senin Konnichiwa olduğunu 😮
Bende düşünüyordum acaba forumda Youtuber var mıdır diye.
(Yazdığım şeyin konuyla ilgili olmadığını biliyorum fakat bu şaşkınlığımı söylemeden duramazdım.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı