Oyun için Windows 10 modded önerisi

bwran

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB 1600 MHZ RAM
SSD veya HDD modeli
KINGSTON A400 240 GB SSD
Ekran kartı
Ekran kartı yok
Anakart
turbox h61c
İşlemci
i5 3570k
Merhaba. Sistemim: i5 3570K 8 GB RAM EKRAN KARTI YOK 240 GB SSD Kingston A400

Sadece oyun oynayacağım sizce benim için en iyi Windows 10 sürümü hangisidir? Ve LTSC 2019 Falanda var LTSC 2019 daha mı iyi? Güvenilmez falan diye yorum yazmayın sadece öneri istiyorum. Hangisi iyidir? Şu an da AtlasOS kullanmaktayım.

Sadece oyun oynayacağım sizce benim için en iyi Windows 10 sürümü hangisidir? Ve LTSC 2019 Falanda var LTSC 2019 daha mı iyi? Güvenilmez falan diye yorum yazmayın sadece öneri istiyorum. Hangisi iyidir? Şu an da AtlasOS kullanmaktayım.
Windows 10 2019 LTSC iyidir hocam. Performansı normal Windows 10'dan iyidir.

Normal windows 10dan bahsetmiyorum hocam. atlas os vb. den iyimidir diye soruyorum. konum normal windows 10 değil.
Hocam sorunuzu anladım. Anladığım kadarıyla AtlasOS kullanıyorsunuz. Format atacaksanız AtlasOS ile atın. Eğer AtlasOS'dan farklı bir işletim sistemi isterseniz Windows 10 2019 LTSC öneriyorum. İllaki modlu Windows istiyorsanız ReviOS var.

Hocam sorunuzu anladım. Anladığım kadarıyla AtlasOS kullanıyorsunuz. Format atacaksanız AtlasOS ile atın. Eğer AtlasOS'dan farklı bir işletim sistemi isterseniz Windows 10 2019 LTSC öneriyorum. İllaki modlu Windows istiyorsanız ReviOS var.
Tamam hocam. 2019 LTSC Deneyeceğim. Teşekkürler, iyi günler.

DarkOS kur. Hem en performanslısı hem de güvenilir. Türk yapımı bir de. Diğer modlulara bin basar.

Yeni konular

Geri
Yukarı