Oyun İçin Windows 10 Yerine Windows 7 Önerenler

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Çok yer görüyorum. Oyun için Windows 7 daha iyi gibi bir sürü yorum var. 2018'deyiz ve hala bu tür öneriler var.

Technopat da olduğumuz için şanslıyız:)

Buna inanan var mı?:dikkatli:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yer görüyorum. Oyun için Windows 7 daha iyi gibi bir sürü yorum var. 2018 deyiz ve hala bu tür öneriler var.

Technopat da olduğumuz için şanslıyız:)

Buna inanan var mı?:dikkatli:
Evet, Windows 10'u ben hiç sevmiyorum. Windows 7 gayet iyi. Sırf daha güncel diye boşuna övüyorsunuz.

Evet doğru ama yeni bileşenlerde daha verimli çalışıyor. Bu yüzden bir çok kişi hem basit yapısıyla hem de bilgisayarı eski olduğu için Windows 7 kullanıyor, ben de dahil. Hadi hiç yoktan SSD vardı da biz mi Win 10 kullanmadık :)

Windows 7 sadece Genişletilmiş güncellemeler alıyor. Bu kritik sistem hataları ve Güvenlik güncelleştirmelerini sağlıyor. Bu yüzden insanlara önermiyoruz.

Ayriyeten güncel oyunlar Windows 10 göre ayarlanıyor. Bir sorun yaşadıklarında Windows 7 için Microsoft destek sağlamıyor. Ek olarak çoğu Uygulama desteklerini bu işletim sisteminden çekmeye başladılar.

Evet doğru ama yeni bileşenlerde daha verimli çalışıyor. Bu yüzden bir çok kişi hem basit yapısıyla hem de bilgisayarı eski olduğu için Windows 7 kullanıyor, ben de dahil. Hadi hiç yoktan SSD vardı da biz mi Win 10 kullanmadık :)

10 senelik eski bilgisayarım vardı onda Windows 10 yüklüydü ve Dota 2 oynuyordum:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı