Oyun için Windows 10'a geçilir mi?

Windows 10'a Oyun oynayan birisi olarak geçmek mantıklımı?

• Hayır değil.

Oy: 5 20,8%
  • Evet.

Oy: 19 79,2%

• Oy verenlerin toplamı
    24
  • Anket kapandı .

Zeyin

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam.
Sistemim çok iyi bir sistem değil ve ben bu sistemle elimden geldiği kadarıyla oyunlar oynamaya çalışıyorum fakat Windows 7 artık 2020'de bitiyor. Yani bitiyor derken demeye çalıştığım şey Windows 7 2020'den sonra güncelleme almayacak ve artık yenilikler olmayacak ve oyun oynayan birisi olarak imza da belirttiğim sistemle Windows 10 geçmek mantıklı mı?

1569184295721.png

1569184348074.png

Windows 7 zaten yenilik güncellemesi almıyor. Belirtilen tarihte bitecek olan güncelleştirme desteği, güvenlik güncelleştirmelerini kapsıyor. Sisteminiz Windows 10 için yeterli duruyor. Sisteminiz de SSD yoksa takviye yaparak Windows 10 akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.

SSD almayı zaten fazlasıyla düşünüyorum. Fakat Anakarta bakınca Sata kısmındaki slotlarda şöyle bir yazı yazıyor Sata 3_G vb desteği yazıyor şöyle fotoğraf bırakayım. Ama sitesinde Sata 2 olduğu belirtilmiş

IMG_20190922_235000.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20190922_235016.jpg
    IMG_20190922_235016.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 38
Geçmeniz mantıklı olur, ayrıca puntoyu yapabiliyorsanız düzenleyiniz. Gözleri zayıf olan, rahatsızlığı olan, gözlük kullanan vb. dostlarımız da rahatça okuyabilsinler.

Windows 10 kötü bir işletim sistemi değil. Aksine gayet kullanışlı buluyorum ben, bir efsane XP olmasa da. SSD geçerseniz de kullanım otomatik rahatlayacaktır.

Değil çünkü zaten sisteminiz Windows 10 için bile yeterli değilse yeni nesil oyunlar için hiç yeterli değildir bu nedenle sana hiçbir getirisi olmayacak aksine götürüsü olacak, HDDin sürekli %100 kullanacak verim alamayacaksın. SSD olmayan sisteme Windows 10 kurmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı