Pardus'tan Windows 10'a geçilir mi?

TEKİN AKİN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bende Windows 10 ISO'su var. Ben HDD ile Windows 10'a geçmek istiyorum. Veri kaybı ile ilgili sorunum yok. Sadece Windows 10'a HDD ile geçmek istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum. 4 GB RAM'ım var. Zaten ilk başta Windows 10'du biraz kasmaya başlayınca Pardus'a geçtim hayatımın hatasıydı hiçbir şey yapamıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Bende Windows 10 ISO'su var. Ben HDD ile Windows 10'a geçmek istiyorum. Veri kaybı ile ilgili sorunum yok. Sadece Windows 10'a HDD ile geçmek istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum. 4 GB RAM'ım var. Zaten ilk başta Windows 10'du biraz kasmaya başlayınca Pardus'a geçtim hayatımın hatasıydı hiçbir şey yapamıyorum. Şimdiden teşekkürler.
Windows 10.

Windows 10 Lite ISO deneyebilirsiniz. Güvenli yerlerden kurmaya dikkat edin.

Windows 10 HDD de kasıyor. Onun yerine 8.1 kurabilirsin.

Ventoy ile Windows ISO yazılabilr. Linux'ta Rufus yok çünkü.

Son düzenleme:
Flashsız yöntemi var mı acaba 4 GB flashım var o da hiçbir işe yaramıyor. HDD'li yöntem.

Ya da sıfırdan nasıl kurulur HDD'den ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı