Oyun için Windows 11 kullanılır mı?

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
Düşük gecikme input lag FPS bu ayarları Valorant'ta en iyi şekilde optimize eden Windows hangisi 10 mu 11 mi tercih edilmeli? 11 hala hazır hale veya Windows 10'dan daha iyi hale gelemedi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'de sağ tıka basınca bile öğeler yükleniyor ve sonradan geliyor. En küçük bir şeyde bile geciktirme yaşatırken nasıl fark yok dersin?

Bende böyle bir şey yaşanmıyor. 2600X kullanırken de yaşanmıyordu. Çıktığından beri de kullanıyorum. Başta buglar vardı stabil sürücüler yayınlandığından beri (ki yakın zamanda yayınlandı zaten) gayet sorunsuz.

Bunu Chrome açıldı Technopat'a hızlı girdin diye yazdıysan yine yanlış. Valorant oyunu demiş arkadaş bir iki el girip denersin fark var mı yok mu bakarsın. Eğer sorunsuz aynı şekilde oynayacaksa o zaman;
Hiçbir farkları yok.

Lakin açılan konulardan gördüğümüz kadarıyla sorun yaşayan hala var. Tüm bu riski alıp oyun için Win11'e geçmeyi de doğru bulmuyorum. Elinde zaten sıkıntısız kullandığın Win10 var bu aksiyon niye 🤨

Oyun için atlas OS un Windows 10 versiyonu var. Bir bakmanı öneririm. Ben kullanıyorum şu anda ve gözle görülür bir FPS etkisi var kesinlikle.
O tarz modlanmış işletim sistemlerinde farklı yazılımlarda farklı sorunlar çıkabiliyor. Ben de yıllardır ReviOS kullanıyorum ama SSD olduğu sürece performansa pek bir etkisi olmuyor.

Geri
Yukarı