Windows 11 için WindowsFX 11 kullanılır mı?

Yağız Ünlü

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar ben Windows 11 kullanmak istiyorum sistemim yetmediği için zorla kuruyorum ama hemen bozuluyor. Onun yerine WindowsFX 11 kursam olur mu yani exe uzantısı açar mı ?Hani Windows 11 gibi olur mu yani Windows 11 niyetine WindowsFX 11 kursam olur mu?

Linux dağıtımı olduğu için exe açmayacağını düşünüyorum. Windows 11 Ghost Spectre Lite versiyonu kullanabilirsiniz.

Merhabalar ben Windows 11 kullanmak istiyorum sistemim yetmediği için zorla kuruyorum ama hemen bozuluyor. Onun yerine windowsfx 11 kursam olur mu yani exe uzantısı açar mı ?hani Windows 11 gibi olur mu yani Windows 11 niyetine windowsfx 11 kursam olur mu?

Merhabalar ben Windows 11 kullanmak istiyorum sistemim yetmediği için zorla kuruyorum ama hemen bozuluyor. Onun yerine windowsfx 11 kursam olur mu yani exe uzantısı açar mı ?hani Windows 11 gibi olur mu yani Windows 11 niyetine windowsfx 11 kursam olur mu?

Kesinlikle hayır saçma sapan bir dağıtım Windows deneyimini kesinlikle alamazsın Linux'un Ubuntu,Elementary OS,GNOME gibi alternetifleri var. Bu dağıtımları kurabilirsin exe dosyalarınıda bazı programlar ile açabiliyorsun.

Yanlış anlamazsan bir şey sormak istiyorum. Sistemin yetmiyorsa neden Windows 11 yüklemek istiyorsun? Hem şu an çok fazla eksiği var hem de bence daha kullanışsız olmuş. Belki uzun zamandır windows 10 kullandığım için böyle hissediyorumdur ama windows 11'i kurduğum günün akşamı tekrar 10'a döndüm.

Yanlış anlamazsan bir şey sormak istiyorum. Sistemin yetmiyorsa neden Windows 11 yüklemek istiyorsun? Hem şu an çok fazla eksiği var hem de bence daha kullanışsız olmuş. Belki uzun zamandır Windows 10 kullandığım için böyle hissediyorumdur ama Windows 11'i kurduğum günün akşamı tekrar 10'a döndüm.

Windows 11 sana göre kötü olabilir ama bazıları için güzel bir işletim sistemi böyle yazılar sıkmaya başlamadı mı?

Merhabalar ben Windows 11 kullanmak istiyorum sistemim yetmediği için zorla kuruyorum ama hemen bozuluyor. Onun yerine WindowsFX 11 kursam olur mu yani exe uzantısı açar mı ?Hani Windows 11 gibi olur mu yani Windows 11 niyetine WindowsFX 11 kursam olur mu?
Sisteminiz yetmiyorsa Windows 11 KURMAYIN. Sonra gelip burada Microsoft'a sallıyorsunuz. Güvenlik istediniz adamlar TPM 2.0 zorunlu kıldılar. Artık bunlara alışın ya da kullanmayın.

Geri
Yukarı