Oyun için Windows 11 kullanılır mı?

Bende böyle bir şey yaşanmıyor. 2600X kullanırken de yaşanmıyordu. Çıktığından beri de kullanıyorum. Başta buglar vardı stabil sürücüler yayınlandığından beri (ki yakın zamanda yayınlandı zaten) gayet sorunsuz.
Biraz göreceli olduğu için size öyle geliyor. Birkaç bilgisayarda denedim hepsinde vardı o gecikme. Mesela 12700h ile kullanıyorum ben epey güçlü bir işlemci fakat onda bike bu gecikme yaşanıyor.

Biraz göreceli olduğu için size öyle geliyor. Birkaç bilgisayarda denedim hepsinde vardı o gecikme. Mesela 12700h ile kullanıyorum ben epey güçlü bir işlemci fakat onda bike bu gecikme yaşanıyor.

Ben 8750H ile de sorunsuz kullanıyorum. Ya ben fazla dikkat etmiyorum ya da sistemleriniz çok stabil değil. Muhtemelen ben dikkat etmiyorumdur. Bu kadar insan şikayet ediyorsa bir akıllı ben olamam herhalde.

Bunu Chrome açıldı Technopat'a hızlı girdin diye yazdıysan yine yanlış. Valorant oyunu demiş arkadaş bir iki el girip denersin fark var mı yok mu bakarsın. Eğer sorunsuz aynı şekilde oynayacaksa o zaman;
Ben League of Legends'da da AAA oyunlarda da hiçbir gözle görülür performans farkı yaşamadığım için öyle demiştim.

Son düzenleme:
Ben kullandım, Minecraft'ta mouse hareket etmiyordu resmen arkadaşla oynayamadık, 10'a geçtim şu an mis gibi oynuyoruz. Oyun için eğer 12.nesil gibi büyük bir işlemcin yoksa Windows 10>.

3600 ile kullanıyorum bazı yerlerde performans ve FPS artışı oldu.

Düşük gecikme input lag FPS bu ayarları Valorant'ta en iyi şekilde optimize eden Windows hangisi 10 mu 11 mi tercih edilmeli? 11 hala hazır hale veya Windows 10'dan daha iyi hale gelemedi mi?

Ryzen 5 3550H RX560X de oyun performansını gözlemlemesemde,arkadaşın dediği gibi masaüstünde sağ tık yapınca yaklaşık 1 saniye kadar bekletiyordu. (22H2)

Düşük gecikme input lag FPS bu ayarları Valorant'ta en iyi şekilde optimize eden Windows hangisi 10 mu 11 mi tercih edilmeli? 11 hala hazır hale veya Windows 10'dan daha iyi hale gelemedi mi?

Ben 3 gün önce kurdum Windows 11'i Windows 10'a göre daha iyi daha hızlı benim sistemimde. Önceden Valorant da surekli oyun 2 3 saniyeliğine takılıyordu Windows 11 de düzeldi 15 FPS kadar da bir artış gösterdi. Ve oyunu düşük çözünürlükte oynuyorum hep Alt+Tab süresi bile değişti.

Ben de RTX 3050 16 GB RAM Monster pclerinden var oyunlarda sıkıntısız akıcı şek, lde ectardan normal kullanımda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gayet sorunsuz.

Ben artık kafayı yiyeceğim, Moderatörler nasıl dayanıyor ya. Her gün yok Windows 11'e geçilir mi yok buglu mu şu, yok bu?
Kardeşim geçin işte beğenmezseniz geri dönün 5 dakikalık iş. Dünya'nın sonu değil. Her gün sormayın artık psikolojim bozuldu. Windows 11 benim bilgisayarımda gayet de performanslı çalışıyor.
Tost makinesine kurarsanız tabi kasar.

Yeni konular

Geri
Yukarı