Oyun için Windows 11'e geçilir mi?

Mr.Efe

Picopat
Merhaba, genellikle oyun için kullanıyorum bilgisayarımı. Windows 11'e geçilir mi? Optimizasyon sıkıntıları en fazla ne zamana kadar düzelir? Cevaplarınızı bekliyorum.

Merhaba, genellikle oyun için kullanıyorum bilgisayarımı. Windows 11'e geçilir mi? Optimizasyon sıkıntıları en fazla ne zamana kadar düzelir? Cevaplarınızı bekliyorum.
Şuan geçme arkadaşım geçeceksen. O işletim sistemi Developer seviyesinde bilgisi olan insanlar için. Oyun için değil, optimizasyonu çöptür, durmadan mavi ekran verir.

Resmi olarak çıktıktan sonra inceleyip geçebilirsin. Şu anda "Geliştirici(Dev)" sürümünde bu sürümde bir çok hata olabiliyor. Beklemeniz ve resmi olarak güncelleme geldikten sonra inceleyip geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Daha Windows 11 tanıtılmadı bile hocam. Bir ISO dosyası çıktı, o da beta sürüm. Hatta bildiğimiz Windows 10 imajı. O nedenle şu an bir beklentiye girmemek lazım bu sürüme bakarak. RTM sürüm çıksın, o zaman belli olur gerçek performansı.

Hocam daha Windows 11 geliştirici sürümü. Oyunu boş verin çeşitli işlemler yaparken bile kasma yaşayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı