Oyun İçin Xeon İşlemci Tavsiyesi

Marka anakart alacaksınız Intel chipsetli dandik anakartlara para vermeyin boş yere icH10R anakart olması overlock için çok iyidir ben sizin yerinizde olsam bu işe girmek için Gigabyte ya da ASUS hangisi ucuzsa marka anakart alın Intel chipsetli markasız anakartlara boş yere para vermeyin derim overclock da yapamazsınız üstelik eski anakartların chipsetli sökülerek yapılıyormuş galibe tavsiye etmem [kllisre,RAMTECH,taihong,eastVita,TURBOX,ASBOARD,atermiter,jingsha,huanan,huananzhi] kesinlikle uzak durulması gereken markalar.

Hayır ECC olmasına gerek yok elinizdeki bellekler çalışır. Yukarıdaki anakart ile bu işlemciyi öneririm.Tahmini Teslimat Zamanı

Hocam markalı bir 1366 soket anakart önerebilir misiniz? Aliexpress'e hiç bulaşmak istemiyorum. N11'de "İzoly" adlı satıcı, "Asboard" ve "Taıhong" adlı markalar ile satıyor. Ayrıca Atom bilişim'de "OEMX58 PRO" adı ile satıyor. Başkada bulamadım Türkiye'de. Zaten bunların üçüde Çin'den getirilmiş üstüne marka basılmış kartlardır yüksek ihtimalle.
Marka anakart alacaksınız Intel chipsetli dandik anakartlara para vermeyin boş yere icH10R anakart olması overlock için çok iyidir ben sizin yerinizde olsam bu işe girmek için Gigabyte ya da ASUS hangisi ucuzsa marka anakart alın Intel chipsetli markasız anakartlara boş yere para vermeyin derim overclock da yapamazsınız üstelik eski anakartların chipsetli sökülerek yapılıyormuş galibe tavsiye etmem [kllisre,RAMTECH,taihong,eastVita,TURBOX,ASBOARD,atermiter,jingsha,huanan,huananzhi] kesinlikle uzak durulması gereken markalar.

Hocam bulabilirseniz Aliexpress haricinde bir link atabilir misiniz?

Yorumun için teşekkür ederim. Anaka

Peki xeon işlemci ile oyun oynanır mı? Birkaç konuya baktım oyun oynanmaz diyorlar.
xeon x5460 almanı tavsiye ederim bu vido aklındaki ? giderir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı