Oyun için Zeiron RX44 vs. Gamepage AX20 vs. BigGameX NX02 sistem

Şu tarz bir şey toplanabilir. PSU ileriye dönüklük açısından 550W ekledim.

Şu tarz bir şey toplanabilir.
İkinci elden 75 Hz bir monitör alınabilir geriye kalan parayla.

2100TL civarı bütçesi kalıyor, biraz daha arttırırsa 144Hz de bulabilir.
CRG5 modeli hariç. Şu model olur mesela 2100 liraya:

Tam 9000 ediyor.
Attığınız sistemdeki parçalar aşırı kalitesiz. Eski nesil işlemci, eski nesil anakart, aşırı eski ekran kartı, kalitesiz kasa, PSU, monitör. Hiçbir türlü gideri yok. İleride herhangi bir yükseltme mümkün değil. 1-2 yıla çöp olacak sistem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda gördüğünüz gibi APU işlemci 750 Ti'dan neredeyse daha iyi. Bu arada videoda 10100F kullanmışlar. Attığınız sistemlerdeki işlemciler 10100F'in 3'te biri etmez. Yani farkın videoda az olduğuna bakmayın yoksa çok daha fazla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan görebilirsiniz farkı.

Kısacası APU toplayacağınız sistem Zeiron çöplerinden hem daha iyi performans veriyor hem çok daha kaliteli parçalara sahip hem de ileride yükseltme yapabilirsiniz. Eğer ileride ciddi yükseltmeler yapacaksanız daha iyi kasa ve PSU önerebilirim. 500-600 TL fark olur.

CRG5 modeli hariç. Şu model olur mesela 2100 liraya:

Yok ben ikinci el olarak söyledim :D 2000-2500 bandındaki sıfır 144Hz monitörden çok bir şey beklememek lazım.
Şimdi göz gezdirdim VG24VQ'ler falan ikinci el 2400 bandında.

Yeni konular

Geri
Yukarı