EA App Oyun indirememek

frkan1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Game Pass'den EA üzerinden oyun indirecektim fakat oyun inmiyor. EA'de kütüphanem de yüklenmiyor. Bu sorun benden mi kaynaklı yoksa sizde de aynı sorun var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

EA kadar zengin olup Launcher berbat bir firma daha göremezsin. Senden olduğunu sanmıyorum ama EA App kaldır tekrar kur. Başka bir fikri olan varsa merakla bekliyorum.

EA kadar zengin olup Launcher berbat bir firma daha göremezsin. Senden olduğunu sanmıyorum ama EA App kaldır tekrar kur. Başka bir fikri olan varsa merakla bekliyorum.

Eyvallah deneyeyim.

Game Pass ile EA appi bağlantı yapman gerekiyor diye biliyorum.
Bağlı zaten ama silip yeniden yüklicem bakalım

Kütüphane kısmı böyle oyuna tıklayıp yükle deyince EA açılıyor ama hiçbir şey indirilmeye başlamıyor.

1716673606656.png

Güvenli internetle ilgili bir şeymiş sorunu çözdüm.

Son düzenleme:
Eyvallah deneyeyim.

Bağlı zaten ama silip yeniden yükleyeceğim bakalım.

Kütüphane kısmı böyle oyuna tıklayıp yükle deyince EA açılıyor ama hiçbir şey indirilmeye başlamıyor.

Eki Görüntüle 2204845

Güvenli internetle ilgili bir şeymiş sorunu çözdüm.

Nasıl çözdüğünüzü anlatabilir misiniz? Bende aynı sorunu yaşıyorum bir türlü çözemedim gitti.

Nasıl çözdüğünüzü anlatabilir misiniz? Bende aynı sorunu yaşıyorum bir türlü çözemedim gitti.

Ben yurt gibi bir yerde kaldığım için internet güvenli moddaymış kendi mobil verimi bağladım indirmeye başladı sonra yurdun internetine geri bağlandım indirmeye devam etti. Sende güvenli internetle alakalı bir sorun yoksa EA'in formundan kullanıcıların çözüm yollarından gördüğüm şu yolu takip edebilirsin;
  • Görev Yöneticisi.
  • Arka plan işlemleri.
  • EA background service.
Bu görevi sonlandırarak çözebilirsin. Gördüğüm kadarıyla çoğu kişi bunu yaptıktan sonra çözülmüş sorunu.

Geri
Yukarı