Oyun indirirken bilgisayarı kapatıp açınca indirme nasıl devam eder?

Afu12

Hectopat
Daha fazla  
Ben Detroit: Become Human'ı indirmek istiyorum ve (baktığıma göre) 54 gb olduğunu gördüm. Elbette internet hızım saniyede 114 kb olduğundan bu oyunu bir günde indirmem mümkün değil. Bilgisayarımı kapattığımda bile Detroit'i indirmeyi nasıl devam ettirebilirim?

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla bilgisayar uyku moduna geçmesin ve indirme devam etsin istiyorsunuz. Bunun için ekranın sol altında ki Windows işaretine sağ tıklayıp güç seneklerini açınız. Ardından uyku ve ekran süresini hiçbir zaman olarak değiştiriniz.

Kapatmadan derken hocam? Kapatmıyorsanız zaten indirebiliyorsunuz ben mi yanlış okudum acaba.
Öncelikle yanlış yazdığım için özür dilerim. Sonrasında, o 1bilgisayar kapandığında detroit indirmesi nasıl devam edebilir?", olmalıydı. Böyle birşey var mı? Bilgisayar kapansa bile indirme nasıl devam edebilir?
Anladığım kadarıyla bilgisayar uyku moduna geçmesin ve indirme devam etsin istiyorsunuz. Bunun için ekranın sol altında ki Windows işaretine sağ tıklayıp güç seneklerini açınız. Ardından uyku ve ekran süresini hiçbir zaman olarak değiştiriniz.
Yanlış anlaşılma için tekrardan özür dilerim, benim istediğim bilgisayarımı kapatsam dahi indirmenin başa sarmaması, durmaması, devam etmesi. Eğer böyle birşey yok ise indirmeyi nasıl durdurabilirim? Ben oyunu internetten bedava olarak indiriyorum ve (eğer yanlış değilse) muhtemelen operayı kapattığımda indirme tamamlanamayacak. Tekrardan indirmem gerekecek.

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-17_162335313.png
    resim_2022-10-17_162335313.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 47
Korsan kullanıyorsaniz IDM veya FDM oneririm. Tabii indirme yaptiginiz yere gore devam ettirme ozelligi degisir. Tarayici icerisinde yaptiginiz indirmeler tarayiciyi kapatinca iptal olur. İndirme yoneticisi kullanirsaniz devam ettirme sansiniz olur.

Öncelikle yanlış yazdığım için özür dilerim. Sonrasında, o 1bilgisayar kapandığında detroit indirmesi nasıl devam edebilir?", olmalıydı. Böyle birşey var mı? Bilgisayar kapansa bile indirme nasıl devam edebilir?

Yanlış anlaşılma için tekrardan özür dilerim, benim istediğim bilgisayarımı kapatsam dahi indirmenin başa sarmaması, durmaması, devam etmesi. Eğer böyle birşey yok ise indirmeyi nasıl durdurabilirim? Ben oyunu internetten bedava olarak indiriyorum ve (eğer yanlış değilse) muhtemelen operayı kapattığımda indirme tamamlanamayacak. Tekrardan indirmem gerekecek.
Bilgisayar kapalıyken ne yazık ki indirmeye devam edemezsiniz. Sadece durdurabilir ve açtığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı