Oyun indirirken bulaşan virüs silinmiyor

natureex

Picopat
Hocam 2021 yılında YouTube videosu izleyerek Torrent'li Sims4 indirdim o şahısın videosu YouTube'dan kaldırılmış. İndirirken yaşım küçüktü Defender uyarı vermesine rağmen uyarıya rağmen indirmişim. Bilgisayarım kullanılamayacak vaziyette zaten tonlarca saçma sapan uygulamayı indirmişim. Kim bilir nasıl zararlı yazılımlar vardır? Kaspersky indirmem için kart istiyor o da yok. Format atmak istesem klavyenin tuşları yok. Cihazımda zararlı yazılımlar bu zamana kadar silemediğim her şeyi çalmışlar mıdır o videoyu yayınlayan kızın da Instagram'i vardı geçen yıla kadar kanalında videolar atıyordu Instagram'dan da çıkış yapıp hesabın adını unuttuğum için ona da erişemiyorum. Bilgisayarcıya götürsem bir şekilde format atabilirler mi yani bilgisayardan silinir mi? Görselleri de bırakıyorum bakarsanız sevinirim. Bu arada az önce ManyCam benzeri bir uygulamayı kaldırırken yeniden başlatma istedi bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• 20230817_024503.jpg
    20230817_024503.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 53
  • 20230817_024542.jpg
    20230817_024542.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2021 yılında YouTube videosu izleyerek Torrent'li Sims4 indirdim o şahısın videosu YouTube'dan kaldırılmış. İndirirken yaşım küçüktü Defender uyarı vermesine rağmen uyarıya rağmen indirmişim. Bilgisayarım kullanılamayacak vaziyette zaten tonlarca saçma sapan uygulamayı indirmişim. Kim bilir nasıl zararlı yazılımlar vardır? Kaspersky indirmem için kart istiyor o da yok. Format atmak istesem klavyenin tuşları yok. Cihazımda zararlı yazılımlar bu zamana kadar silemediğim her şeyi çalmışlar mıdır o videoyu yayınlayan kızın da Instagram'i vardı geçen yıla kadar kanalında videolar atıyordu Instagram'dan da çıkış yapıp hesabın adını unuttuğum için ona da erişemiyorum. Bilgisayarcıya götürsem bir şekilde format atabilirler mi yani bilgisayardan silinir mi? Görselleri de bırakıyorum bakarsanız sevinirim. Bu arada az önce ManyCam benzeri bir uygulamayı kaldırırken yeniden başlatma istedi bir sorun olur mu?

USB klavye bulabilirsen onunla format atabilirsin.

ManyCam bir fotoğrafı kamera olarak gösterme uygulamasıdır. Hiçbir zararı yoktur dilediğiniz gibi kullanmıyorsanız kaldırabilirsiniz, Kaspersky, McAfee gibi taraması kapsamlı uygulamalara bakabilirsiniz.

Hocam ben diyorum ki Kaspersky indirmem için kart gerekiyor bende kart kullanmıyorum çıkıp gidip ininal Kart almam gerekiyor zaten 1,5 yıl geçmiş aradan çalınan veri çalınmıştır hala içinde önemli dosyalar var. Ben ne yapacağım?
Kart gerekmiyor, ücretsiz olarak kurabilirsiniz. Siz deneme planını seçiyorsunuz.

Çalışan bir klavye alarak başlayabilirsiniz.

Öyle bir maddi durumum yok hocam bilgisayar şarj aletinden çıkmıyor öyle kullanıyoruz sakat bir bilgisayar aradan 1,5 yıl geçmiş herhalde çalınacak veri çoktan çalınmıştır içinde önemli dosyalarım var hayat memat meselesi değil tabii ama benim tek endişem ben bu bilgisayardan Wi-Fi'ya bağlandım. Modemime virüs girer diğer cihazlardaki bilgilerim de gider mi? Bilgisayarcıya götürsem format atabilir mi?

Kart gerekmiyor, ücretsiz olarak kurabilirsiniz. Siz deneme planını seçiyorsunuz.
Hocam öylede indirirken kendi web sitesinden satın alım istiyor ücretsiz sürümü içinde kart bilgisi girmemi istiyor 0 tl için bile sonraki ay plan seçmek için onu halledemiyorum.

Öyle bir maddi durumum yok hocam bilgisayar şarj aletinden çıkmıyor öyle kullanıyoruz sakat bir bilgisayar aradan 1,5 yıl geçmiş herhalde çalınacak veri çoktan çalınmıştır benim tek endişem ben bu bilgisayardan Wi-Fi'ya bağlandım. Modemime virüs girer diğer cihazlardaki bilgilerim de gider mi? Bilgisayarcıya götürsem format atabilir mi?

Hocam öylede indirirken kendi web sitesinden satın alım istiyor ücretsiz sürümü içinde kart bilgisi girmemi istiyor 0 tl için bile sonraki ay plan seçmek için onu halledemiyorum.
Anlamıyorsunuz, herhangi bir kart bilgisi istemiyor, yanlış kurulum yapıyorsunuz. Malwarebytes deneyin.

ManyCam bir fotoğrafı kamera olarak gösterme uygulamasıdır. Hiçbir zararı yoktur dilediğiniz gibi kullanmıyorsanız kaldırabilirsiniz, Kaspersky, McAfee gibi taraması kapsamlı uygulamalara bakabilirsiniz.

ManyCam ile ilgisiz hocam bu tarz bir sürü uygulama indirmişim anydask falan ile bağlanmışım milletin bilgisayarına görsele baksanız anlarsınız zaten kendi elimle trojanlı bir oyun indirmişim dosyalarım gitti mi tek endişem bu.

Anlamıyorsunuz, herhangi bir kart bilgisi istemiyor, yanlış kurulum yapıyorsunuz. Malwarebytes deneyin.

Hocam Kaspersky web sitesinden ücretsiz sürümü indirmiyor muyum ben mi yanlış biliyorum isterseniz sitesine girip SS alayım.

Geri
Yukarı