GeForce NOW indirirken bulaşan virüs

Code.pwn

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Bir ara PC'ye GeForce NOW indiriyordum hiçbir şey yapmadim masaüstüne döndüm ve bütün her şey silinmiş. Görev Yöneticisi açılmıyor, parola istiyor, bilgisayar simgesine tıklıyorum açılmıyor, dosyalar falan .exe şeklindeki her şey. Anti virus de yok format da atamadım.

Selamlar. Bir ara PC'ye GeForce NOW indiriyordum hiçbir şey yapmadim masaüstüne döndüm ve bütün her şey silinmiş. Görev Yöneticisi açılmıyor, parola istiyor, bilgisayar simgesine tıklıyorum açılmıyor, dosyalar falan .exe şeklindeki her şey. Anti virus de yok format da atamadım.
Orijinal sitesinden indirdiğine emin misin?

Bilgisayarınızı güvenli modda başlatın, Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapın. Orijinal sitesinden indirdiyseniz başka bir yerden bulaşmıştır.

Dosya Ekleri

• ekranalintisi.PNG
    ekranalintisi.PNG
    25,2 KB · Görüntüleme: 77
Birşeyi neden kendi sitesinden indirmessiniz? Bu büyük ihtimalle fidye virüsü olabilir bu virüsün bildiğim kadarıyla çözümü yok dosyaları kilitliyor açmak için para istiyor sizden ama siz yinede kaspersky ile taratın ama fidye virüsü ise para vermekten başka çareniz yok para veremeyecekseniz dosyalarınıza elveda edin tabi fidye virüsü ise.

Anti-virüs neden yok acaba? Akıllanmıyorsunuz....

Yeni konular

Geri
Yukarı