Oyun indirme hızını yükseltme

Hocam maalesef yapacak pek bir şey yok. Belki modem değiştirip 0.5 Mbps falan hızı arttırabilirsiniz o kadar. Ben bu sabah TTNet'in vermiş olduğu siyah Zyxel modem ile benim kullandığım TP-Link WD9960'ı karşılaştırdım ve Zyxel 12.3 Mbps verirken TP-Link modem 13.6 Mbps hız verebildi tam olarak aynı şartlar altındayken.
Modemi zaten yeni değiştirdim hocam. Turk Telekom modemi kullanıyorum 2 aydır bizimki bayağı eskiydi çünkü. Bir şekilde fiber altyapı kurmayı başarsak o zaman ne olur peki?

Hocam o işler biraz karışık ya. Zaten santral mesafesi tahmini olarak da olsa yine çok uzak. Sizin oralara daha iyi altyapı kurarak kâr edeceklerini düşünselerdi çoktan yapmış olurlardı diye düşünüyorum.

Hocam o işler biraz karışık ya. Zaten santral mesafesi tahmini olarak da olsa yine çok uzak. Sizin oralara daha iyi altyapı kurarak kâr edeceklerini düşünselerdi çoktan yapmış olurlardı diye düşünüyorum.
Anlıyorum hocam. Bizim de kaderimiz buymuş ne diyelim. Zaten yaşlı kesim oturuyor genellikle, onların da kafası çalışmaz böyle işlere. Şirket de bir bakıma doğru karar veriyor. Sağ olun her şey için.

Yeni konular

Geri
Yukarı