Oyun indirmesi geriye doğru gidiyor

Overlord2

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Bu sorun nasıl açıklanır bilmiyorum ama Jedi Fallen Order yüklüyorum 26 GB iken birden 16 GB düşüyor. Dosyalardan dosya siliniyor. Sebebi nedir?
Güncelleme: Oyunun indirmesini tekrar başlattığımda oyunun tamamı yani 51 GB diskte görünüyor ama EA playda baştan başlıyor.

Arkadaşlar merhaba. Bu sorun nasıl açıklanır bilmiyorum ama Jedi Fallen Order yüklüyorum 26 GB iken birden 16 GB düşüyor. Dosyalardan dosya siliniyor. Sebebi nedir?
Güncelleme: Oyunun indirmesini tekrar başlattığımda oyunun tamamı yani 51 GB diskte görünüyor ama EA playda baştan başlıyor.

Dosya Ekleri

• 1660231524595.jpg
    1660231524595.jpg
    215,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 1660231551888.jpg
    1660231551888.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Hocam indirirken oyunun indirmesini durdurup, bilgisayarı kapatıp bir süre sonra geri açtığınızda mı bu sorun oldu? Ben Steam'den bir oyun indirirken bilgisayarı kapatmıştım, ertesi gün açtığımda inme geriye kaymıştı. Sizde de böyle bir sorun olmuş olabilir.

Yüklemeyi sildim tekrar başlatacaktım güncellediğim kısımdaki sorun oldu bilgisayarı kapatayım biraz dinlensin dedim neden oldu hiçbir bilgim yok internette buna dair açılan konu bile yok.
Hocam bende konuyu ilk gördüğümde şaşırdım. Gerçekten ilginç bir durum. Tekrar indirmeyi deneyin, olmazsa yazarsınız.

Hocam bende konuyu ilk gördüğümde şaşırdım. Gerçekten ilginç bir durum. Tekrar indirmeyi deneyin, olmazsa yazarsınız.

Güncellediğim kısımdaki sorun hala oluyor yüzde sorununa bakmadım sorunun oyun ile ilgili olduğunu düşünüyorum Tom Clancy's Rainbow Six: Siege yüklüyorum eğer yüklenirse sorun oyun ile ilgili.

Güncellediğim kısımdaki sorun hala oluyor yüzde sorununa bakmadım sorunun oyun ile ilgili olduğunu düşünüyorum Tom Clancy's Rainbow Six: Siege yüklüyorum eğer yüklenirse sorun oyun ile ilgili.

Sorun oyunla alakalı nasıl çözerim bilmiyorum ama LoL'ü hiçbir sorun olmadan yükledi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı