Oyun kolu alınmalı mı?

Heroxira1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yakın zamanda bayağı oyun aksesuarları aldım, ve bazı PC oyunlarının da oyun koluyla oynanabildiğini gördüm. Terraria'yı veya katana Zero oyun kolu destekliyorsa onu oynamayı düşünüyorum fakat aklıma başka oyun koluyla oynanacak oyun da gelmiyor zaten. Sizce alınır mı? Alırsam da dandik bir şey alacağım zaten. 55-60 TL vs. olacak. Veya kol ile oynanabilecek güzel oyunlar önerirseniz sevinirim.

spor oyunu olarak ne önerirsiniz? ekran kartım GTX 820M, i5 işlemci 1tb HD 8GB Ram

spor oyunu olarak ne önerirsiniz? ekran kartım GTX 820M, i5 işlemci 1tb HD 8GB Ram
Spor oyunu olarak standart FIFA, PES, NBA gibi oyunları önerebilirim. Onun dışında eğer oyuncularına boyun eğebilirsen "Freestyle 2: Street Basketball" oyununu oynayabilirsin. Spor oyunu dışında Don't Starve Together gamepad ile ayrı bir zevkli oluyor.

Spor oyunu olarak standart FIFA, PES, NBA gibi oyunları önerebilirim. Onun dışında eğer oyuncularına boyun eğebilirsen "Freestyle 2: Street Basketball" oyununu oynayabilirsin. Spor oyunu dışında Don't Starve Together gamepad ile ayrı bir zevkli oluyor.
Don't starve together steam kütüphanemde boş boş duruyordu, güzel bir fırsat olabilir :)
Fifa kaldırırsa oynayabilirsin tahminim kaldırır. Pes ya da NBA'de olabilir ama NBA kasar.
Fifa 21 kaldırır mı?

Bence almadan önce 19 un korsanını indir dene kaldırırsa 21 al. İkisinin gereksinimi aynı zaten. 30 FPS alsa sabit yeter zaten konsollarda 30 FPS oynatıyor.
Teşekkür ederim. Peki 70 TL'ye başlangıç için bir oyun kolu önerebilir misiniz?

Hocam hades çok güzel gidiyor. Bana da doğum günü hediyesi olarak bir gamepad alındı. Çok memnunum. Gamepad ile başka keyifli oluyor. Katana Zero ve Terraria'da gamepad desteği var bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı