Oyun Oyun kolu ile ETS 2 oynanır mı?

araskaradeniz

Hectopat
Steam'de ETS 2 indirimdeyken almayı düşünüyorum fakat elimde direksiyon seti yok. Oyun kolu ile keyifli olur mu? İftara kadar falan şöyle zaman geçireyim diyorum.

Steam'de ETS 2 indirimdeyken almayı düşünüyorum fakat elimde direksiyon seti yok. Oyun kolu ile keyifli olur mu? İftara kadar falan şöyle zaman geçireyim diyorum.
Bence geçmez. Ama onun yerine FIFA kariyer yapabilirsiniz, God of War'ı tekrar veya ilk defa bitirebilirsiniz. Gamepad'im olsa yapacağım ilk şeyler benim bunlar ama yok işte.

Zevk meselesi. Direksiyon kadar zevk vermesede denenir. Demo indirip deneyebilirsiniz. Eğer ki beğenirseniz satın alıp oynarsınız.

Oynarsın klavye ile de oynarsın Game pad ile de. Arabalı tırlı bir oyun varsa direksiyon şart. Ben oynadım oyun güzel ama işte araç kullanma hissiyatı geçmiyor karşı tarafa.

Direksiyon seti almadan önce Xbox 360 gamepadimle oynuyordum, on numara keyif veriyordu.

Evde G27 var ama ben şu aralar Dualsense ile oynuyorum. Gayet de oynanıyor ve hatırı sayılır keyif de veriyor. Evet G27 gibi olmuyor ama çok daha derli toplu oluyor.

Geri
Yukarı