Oyun konsol fiyatları düşmedi

Oyun konsolarının fiyatının düşeceği söyledi ama hiçbir düşüş yaşanmadı ve bu konu açıklanalı 3 ay geçti ama bir düşüş göremedik. İnternet sitelerinde baktığımızda dev indirim ve kampanya olacağı söylenmişti ama gene beklenen oldu, düşmedi. Zaten çoğumuz da indirime gireceğini düşünmemiştik ama yapacak bir şey yok. Tek çare dua etmek :D

Aslında fiyatlar düşüyordu ama işte o düşen fiyatı vergiyle kapatıyorlar.

PlayStation da öyle ama bence Xbox fiyatları gayet makul.

Hocam aslında ampul yerine başka şeylere yönelse insanlar birçok soruna çözüm olabilir.
Emin ol bahsettiğin yöntem ile bu soruna çözüm bulamazsın. Ülke de ne olursa olsun fiyatı yükselen bir şey asla düşmüyor. Esnaf ve büyük firmaların aç gözlüğü piyasayı böyle etkiliyor. Dolar 8.5 TL oldu diye fiyatını uçurdukları malzemelerin şuan ki fiyatlarına bakarsanız durumu daha iyi anlayabilirsiniz.

Emin ol bahsettiğin yöntem ile bu soruna çözüm bulamazsın. Ülke de ne olursa olsun fiyatı yükselen bir şey asla düşmüyor. Esnaf ve büyük firmaların aç gözlüğü piyasayı böyle etkiliyor. Dolar 8.5 TL oldu diye fiyatını uçurdukları malzemelerin şu anki fiyatlarına bakarsanız durumu daha iyi anlayabilirsiniz.

Haklısınız dolar düşüyor ama hala fiyatlar sabit. Bence en iyisi yağa yatırım yapalım :D yağ fiyatlarının düştüğünü hiç görmedim mübarek şimdi başlasak yatırıma seneye PS5 alırız hatta belki PS5'in yanına PC de toplarız. :D

Haklısınız dolar düşüyor ama hala fiyatlar sabit. Bence en iyisi yağa yatırım yapalım :D yağ fiyatlarının düştüğünü hiç görmedim mübarek şimdi başlasak yatırıma seneye PS5 alırız hatta belki PS5'in yanına PC de toplarız. :D
Yağ almak ile konsol zamlarına yetişemiyebilirsiniz. Arada sırada dolar 50-60 kuruş düşüyor o esnada dolar toplarsanız daha makbul olur. Her 50-60 kuruş düşüşten sonra 1 tl artıyor. Pc konusunda mining olayları olduğu için ne olur bilemedim. TL hariç tüm yatırımlar size kâr sağlayacaktır orası başka.

Yağ almak ile konsol zamlarına yetişemiyebilirsiniz. Arada sırada dolar 50-60 kuruş düşüyor o esnada dolar toplarsanız daha makbul olur. Her 50-60 kuruş düşüşten sonra 1 TL artıyor. PC konusunda mining olayları olduğu için ne olur bilemedim. TL hariç tüm yatırımlar size kâr sağlayacaktır orası başka.

TL'ye güvenmiyorum dolar düşünce alırız bir bakarsınız bir daha yükselmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı