Yeni nesil konsol fiyatları düşüyor!

Hadi PS5, sen de düş bakalım bi' 7K'ya.
Reis TR'de almayın şu konsolu Allah aşkına. Yurtdışında yarı fiyatı;
1605133824258.png
.

7500 ucuz mu sanki? Avrupa maksimum 600€ ödüyor.
Oyun oynayacağız iyi vakit geçireceğiz diye borca düşüp daha da stres oluyoruz. KDV'si ayrı TRT payı ayrı paramızın değersizliği ayrı dert.

Ekonomik şartlara baktığımız zaman gerçekten çok ucuz. Adamlar zararına satıyor konsolu. Normalde 10K fiyat etiketiyle satılmalıydı kar etmeleri için.
Ekonomik şarta baktığımızda nasıl ucuz arkadaşım? O paraya 4 kişilik çekirdek aile 3 ay karnın doyuruyor. Ülkemizde 7500 lirayı aylık kazanmıyorsanız açlık sınırının altındasınız demek. Kalkıp da bu parayı bir alete nasıl verelim? Üstelik en ucuz oyunu 500 lira.

Ekonomik şarta baktığımızda nasıl ucuz arkadaşım? O paraya 4 kişilik çekirdek aile 3 ay karnın doyuruyor. Ülkemizde 7500 lirayı aylık kazanmıyorsanız açlık sınırının altındasınız demek. Kalkıp da bu parayı bir alete nasıl verelim? Üstelik en ucuz oyunu 500 lira.
Ben zaten Türk vatandaşları için ucuz demedim. Sony ve Microsoft çok daha ucuza satıyor dedim. Ben de biliyorum 7500'ün fazla olduğunu ama doların 7.90 olduğu bu dönemde, Sony ve Microsoft gerçekten çok ucuza satıyor.

Doyuruyor mu :ROFL: Kira; 1500TL, Faturalar; Hadi 750 diyelim.
Etti sana 2250. Çarp üç ile;
6750TL. Sadece kira ve faturalar ve 3 ayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı