Oyun kulaklığı önerisi

SRGNAKKC

Decapat
Arkadaşlar herkese merhaba, bende Logitech G332 SE modeli kulaklık var henüz kısa bir süre oldu alalı ama dönme yerleri hemen kırıldı. Acaba bir oyuncu kulaklık öneriniz nedir? Bir de ses çok gelsin istiyorum galiba bu jak girişli USB girişli kulaklıklar daha mı çok ses veriyor yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar herkese merhaba, bende Logitech G332 SE modeli kulaklık var henüz kısa bir süre oldu alalı ama dönme yerleri hemen kırıldı. Acaba bir oyuncu kulaklık öneriniz nedir? Bir de ses çok gelsin istiyorum galiba bu jak girişli USB girişli kulaklıklar daha mı çok ses veriyor yardımcı olursanız sevinirim.

Fiyat sınırı nedir çok önemli bir şey bu.

Bütçe sınırı yoksa öneririz önermesine de, fiyata göre performans artıyor yani yüksek ise bile bütçe belirtmelisiniz. 1000 lira civarında HyperX Alpha S modeline bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim arkadaşlar ilginize. Bu 7.1 ses teknolojisi nedir yani bu ses kartlı kulaklılar falan bilgi verebilir misiniz?
Sanal 7.1'i açıklayacak olursak 2 sürücüden 8 sürücü varmış gibi ses almaktır. Gerçek 7.1 kulaklıklarda ise sağ ve solda 7+1 sürücüler bulunur. Sanal 7.1'lerin hiçbiri, stereo kalitesi iyi bir kulaklıktan güzel ses veremez. Çoğu profesyonel oyuncu da oyunlarda sanal 7.1 kullanmaz. Ya stereo ya da gerçek 7.1 kullanırlar.

Ben sanal 7.1'lerin hepsini göz boyama amaçlı görüyorum. Çok gerekli değil.

Geri
Yukarı