Oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
500 tl
İnternet kafede Hyper X Cloud II denedim. Çocukluğumdan beri CS oynarım, Steelseries, Razer, Soundblaster vesaire markalar denedim ama bu kadar net ses kastığım bir kulaklık olmadı.Benim kendimde Gamenote h2016d var. Ancak sesleri net algılayamıyorum. Burda sormak serbest mi bilmiyorum ama forumun 2. Eli satış bölümü var mı? Kulaklığımı satıp Hyper X almak istiyorum. CS:GO Global rank harici idare edecek bir kulaklıktır. Ama benim rakkımdaki playerlara bu kulaklıklıkla geride kalıyorum.

Yoo ben önermedim. Hani nerede mesajım? Almayın ben kullanıyordum berbat. :D

Şaka bir yana gerçekten çok iyi. Şu an 3 saati aşkın süredir takıyorum en başta ilk taktığımda hafif terleme yaptı ve öyle kaldı. Oda 28 derece. Ve hiç ağrı yapmadı. 4 saati falan geçince çok hafif yapıyor dediğim gibi. Gerçekten memnun kalacaksınız hiç şüpheniz olmasın.
Hocam ne yaptın korkuttun bir an. :D
Bakalım gelince deneyimleyip göreceğim.
İnternet kafede Hyper X Cloud II denedim. Çocukluğumdan beri CS oynarım, SteelSeries, Razer, Sound Blaster vesaire markalar denedim ama bu kadar net ses kastığım bir kulaklık olmadı. Benim kendimde Gamenote H2016D var. Ancak sesleri net algılayamıyorum. Burada sormak serbest mi bilmiyorum ama forumun 2. eli satış bölümü var mı? Kulaklığımı satıp Hyper X almak istiyorum. CS:GO global rank harici idare edecek bir kulaklıktır. Ama benim rakkımdaki Player'lara bu kulaklıklıkla geride kalıyorum.

Cloud 2'yi bende deneyimlemiştim gerçekten çok güzel fakat çok pahalı bir kulaklık.

Hocam ne yaptın korkuttun bir an. :D
Bakalım gelince deneyimleyip göreceğim.

Hocam bu arada yazmayı unutmuşum. 1+ sı 1 de - si var. + sı sesi çok yüksek açılabiliyor. - si ise sesi tamamen kapatılamıyor. Çok yüksek sesli bir şey açıksa ve kulaklık üzerinden sesi kısarsanız azıcık duyarsınız sesi.

Maalesef henüz konu açma yetkim yokmuş.
Ben uygun fiyatlı olsun diye bunu almıştım ama rekabetçi FPS oyunu giriyorsanız gerçekten kaliteden ödün vererek verdiğiniz para bazen çöpe gidebiliyor.

Mikrofonu çıkmıyormuş çıkıyor zannediyordum o biraz üzdü.

Evet önerirken bende yazdım. Bu arada kablosuda örgü değil. Onu da öneri de yazmıştım. Eski kulaklığım 100 TL'lik, dandik ve kulaklarımı çok acıtan Rampage kulaklıktı fakat kablosu örgülüydü. Şimdi"amaan ne olacak" diyorsunuz fakat gelince azıcık içinizden şöyle diyebilirsiniz"keşke örgü olsaymış" ben yaşadım çünkü.

Hocam bu arada yazmayı unutmuşum. 1+ sı 1 de - si var. + sı sesi çok yüksek açılabiliyor. - si ise sesi tamamen kapatılamıyor. Çok yüksek sesli bir şey açıksa ve kulaklık üzerinden sesi kısarsanız azıcık duyarsınız sesi.

Hocam şimdi bahsettiğin için teşekkürler. :D
Şaka bir yana canlı test etme fırsatım oldu ama telefon üzerinden.
Ses gerçekten çok düşük seviyede geliyordu telefondan kaynaklıdır deyip geçmiştim ama sen gayet yüksek açılabiliyor dediğinde gerçekten bir yönde daha rahatladım.
Sesin sonuna kadar kapatılmamasının da pek bir zararı olacağını düşünmüyorum açıkçası.

Bu arada kablosu yeşil. Benim gibi siyah bilgisayar ve kırmızı yatak, perde, koltuk ve özellikle kırmızı masa kullanınca azıcık sırıtıyor gibi.

Evet önerirken bende yazdım. Bu arada kablosuda örgü değil. Onu da öneri de yazmıştım. Eski kulaklığım 100 TL'lik, dandik ve kulaklarımı çok acıtan Rampage kulaklıktı fakat kablosu örgülüydü. Şimdi"amaan ne olacak" diyorsunuz fakat gelince azıcık içinizden şöyle diyebilirsiniz"keşke örgü olsaymış" ben yaşadım çünkü.
Sizi çok kötü etkiledi mi kablonun örgü olup olmaması?
Bu arada kablosu yeşil. Benim gibi siyah bilgisayar ve kırmızı yatak, perde, koltuk ve özellikle kırmızı masa kullanınca azıcık sırıtıyor gibi.

Dış görünüş pek fazla önemli değil bence kulaklıklar için.
Mesela RGB olup olmaması falan hiç umurumda olmaz benim kulaklık alırken.

Ses gerçekten çok düşük seviyede geliyordu telefondan kaynaklıdır deyip geçmiştim ama sen gayet yüksek açılabiliyor dediğinde gerçekten bir yönde daha rahatladım.

Kısık sesli videoda bile kulaklarım patlıyor Max da. Bir de orta seviye ayar var. %100 ile %0 arasında bir boşluk var. Çevirirken boşluğa düşüyor ses daha iyi ayarlanıyor. Yalnız bir önerim var. Boş bir odada açın çünkü içinden abartısız 10 tane falan evrak kağıt çıkıyor. 2 tane kullanma kılavuzu var :D

Geri
Yukarı