Oyun kulaklığı önerisi

Merteys

Hectopat
Yer
Deutschland
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır hoparlör kullanıyordum fakat şimdi kaliteli bir kulaklığa geçmek istiyorum. Genellikle Forza Horizon, Assetto Corsa, Euro Truck Simulator oynuyorum, aklımda Logitech G PRO X, Logitech G733, HyperX Cloud 2, SteelSeries Arctic 5, SteelSeries Arctic 7 modelleri var sizce hangisini almalıyım? Veya sizin önerebileceğiniz bir kulaklık varsa yazarsanız sevinirim. 😊

Yani şimdi gülebilirsiniz ama ETS 2,Assetto ve Forza oynayan birisi için ses kasılmak için kullanılan kulaklıkları almaya gerek yok sizin için ses seviyesi yüksek bir kulaklık lazım çift sürücülü kulaklıkları öneririm ben şahsen bu tür oyunlarda bende James Donkey 720 kullanıyorum çift sürücülü ses seviyesi gerçekten çok iyi ve titreşim motoru sayesinde bassları çok güzel hissettiriyor.

HyperX Cloud 2'yi 3 yıl kadar kullandım. Yalnızca FPS oyunları oynadığım için beni çok tatmin etti. Ses kartı üzerinden 7.1 açınca oyunlarda sizi memnun edecektir. Estetik açıdan görüntüsüne bayılıyorum. Kablosu çok uzun. Masaüstünde bağırsak gibi gözükebilir. Ben dip ses sorunu yaşamadım ama yaşayanların sayısı bir hayli fazla. Bu biraz canınızı sıkabilir.

Logitech G PRO X Wireless Lightspeed, estetik açıdan bambaşka gerçekten. Kulaklıklarda RGB olayını pek sevmiyorum. Zaten yeni modellerde markalar da bundan kaçınmaya başladı. Bu sayede daha uzun şarj sürelerine sahip oluyorlar. EQ ayarları çok zengin. Mikrofon olarak Blue Voice gerçekten profesyonel bir deneyim sunuyor. Onun dışında deri pedleri asla silmeyin daha kullanılamaz hale gelecektir. Kumaş pedleri çok daha ferah ve rahat hissettiriyor. Reddit'te G733'ten daha kötü olduğu yorumunu okumuştum.

Benim önerim ise kablolu veya kablosuz olarak Razer BlackShark v2/Pro denemeniz yönünde. Hafifliği, dizaynı çok güzel. Ses kalitesi olarak da bayıldım. Şarjını henüz bitiremedim fakat bayağıdır da kullanıyorum. Synapse yazılımı gerçekten başarılı. Bu uygulama üzerinden tüm EQ ayarlarını, Mic hassasiyetini ayarlayabiliyorsunuz.

Maadem o kadar bütçe var oyuncu kulaklığı vs dinlemen şu paşayı alın Lastvoice BM800 Live Set Efektli Ses Kartı Mikrofon Stand Kayıt Canlı Yayın Seti yanına da böyle bir mikrofon seti keyfinize bakın.

Şu anda ninja gibi birçok yabancı yayıncı bu ürünü kullanmakta.

Hem oyun hem de müzik zevkini çok iyi derecede arttıracaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı