Oyun kurulduktan sonra CMD ekranı açıldı

Nortex

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, FitGirl'den oyun kurdum Dead Signal adlı fakat kurulum bittikten sonra CMD açıldı sizce virüs girmiş midir PC'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonra CPU kullanımı niye %100 oldu.

Değil mi. İşlemcinin %100 olmasından sebep korsan indirdiğim Cyberpunk'ı Path Tracing ile oynayamıyorum. 📉

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değil mi? İşlemcinin %100 olmasından sebep korsan indirdiğim Cyberpunk'ı path tracing ile oynayamıyorum. 📉

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sen bu kafayla devam et. Biz enayiyiz zaten o yüzden para veriyoruz oyunlara.

Hocam sen bu kafayla devam et. Biz enayiyiz zaten o yüzden para veriyoruz oyunlara.

Sağolasın. Sokakta tezgahlarda korsan CD satan adamlardan beri 20 senedir devam ediyorum aynı kafa ile 🏴‍☠️.

Enayi vb. estafurullah herkesin kendi tercihi almak ya da indirmek. Ben yalnızca oyunlara vereceğim parayı o oyunlarda en iyi performansı almak için bilgisayarımın parçalarına yatırmayı tercih ediyorum.

Sebebi anladım FitGirl'un setup dosyasında tikli bir yer var orayı kapatmazsak CMD açılıyor ve sitenin orijinal URL'sini ve reklamını yapıyor sıkıntı yok yani Kaspersky ile tarattım 0 tehdit var.

Geri
Yukarı